Stroje sportowe do piłki siatkowej i rekreacji. Siatkarskie koszulki na zamówienie z własnym wzorem, herbem, do grania i kibicowania, szyte od zera na indywidualne zamówienie. Najważniejsze cechy koszulek siatkarskich:

– dowolna kolorystyka, własna grafika
– rozmiarówka męska lub dziecięca
– koszulki szyte od podstaw
– oddychający materiał sportowy

Koszulki siatkarskie na zamówienie

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Koszulka siatkarska oznakowana naszym logotypem hoosar jest tańsza

Produkcja spersonalizowanych koszulek (indywidualny numer lub/oraz nazwisko) za dopłatą. Stały napis (np. nazwa drużyny) jest w cenie koszulki, bez dopłaty.

Oznakowanie koszulek haftem (herb ok. 7 cm) za dopłatą.

Nie trzeba posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij e-mailem herb i podaj barwy zespołu, a zaproponujemy koszulkę siatkarską dla Ciebie! Możesz również przekazać nam inspirację koszulkami, które widziałeś – możemy wziąć pod uwagę oczekiwany klimat stroju.

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy (brak ograniczeń), reklamy sponsorów w dowolnych miejscach oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna.

 

Koszulki do siatkówki dla drużyn profesjonalnych, amatorskich i kibiców

Profesjonalne koszulki do siatkówki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – zarówno wśród klubów sportowych, jaki i drużyn amatorskich. Duża popularność siatkówki w naszym kraju, do której przyczyniły się w ostatnich latach liczne sukcesy naszej reprezentacji narodowej – przekłada się na wzrost liczby trenującej w sekcjach młodzieży oraz zespołów uczestniczących w rozgrywkach rekreacyjnych. Koszulka siatkarska z oddychającego poliestru doskonale sprawdza się jako element stroju sportowego zawodnika, ale cieszy się także dużym uznaniem wśród kibiców.

Jeśli chodzi o nadruk na koszulce, to postęp technologiczny w tej dziedzinie – sprawia, że praktycznie nie istnieją żadne ograniczenia w zakresie kolorystyki czy motywu graficznego na t-shircie. Koszulka do siatkówki powinna być wygodna i nie krępować ruchów podczas aktywności fizycznej. Efektowane koszulki siatkarskie z nadrukiem w postaci klubowego herbu czy nazwiska/ksywki ulubionego zawodnika – to popularny element kibicowskiej i/lub casualowej stylizacji.

Więcej informacji >>

Oryginalne koszulki siatkarskie z nadrukiem

Wygodne i oryginalne koszulki z nadrukiem to specjalność Faneo.net, gdzie zaopatrują się zarówno kluby sportowe, amatorskie zespoły firmowe biorące udział w rozgrywkach branżowych oraz drużyny rekreacyjne. Atrakcyjny koszt jednostkowy koszulki do siatkówki z własnym nadrukiem, że zakup kompletu strojów nie wiąże się dziś z dużym wydatkiem finansowym. Spersonalizowane i ujednolicone koszulki siatkarskie pozwalają budować jedność oraz ducha w zespole oraz są gwarancją profesjonalnej prezentacji drużyny podczas różnego rodzaju rozgrywek.

Koszulki do siatkówki z nadrukiem często zamawiane są również przez placówki oświatowe, które wystawiają szkolne reprezentacje w zawodach sportowych. Efektowne koszulki do siatkówki z własnym nadrukiem to dla najmłodszych forma wyróżniania, dodatkowa motywacja i poczucie przynależności. Nadruki na koszulkach wykonanych przez z Faneo są trwałe, wyraziste i nie tracą na jakości nawet w trakcie intensywnego użytkowania.

Personalizowane koszulki siatkarskie na zamówienie

Koszulki siatkarskie na zamówienie online to komfort kompleksowej usługi, w ramach której Faneo.net może wykonać profesjonalny projekt graficzny, nanieść trwały nadruk na uszyte od podstaw koszulki oraz szybko dostarczyć je pod wskazany adres. Personalizowane koszulki do siatkówki można zamawiać już od 10 sztuk, a dzięki dopracowanej technologii produkcji – Faneo gwarantuje powtarzalność kroju i nadruku na każdym egzemplarzu. Każda koszulka siatkarska na zamówienie przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości, dlatego klienci produkt o najwyższym standardzie.

Koszulki siatkarskie na zamówienie to opcja niezwykle ekonomiczna, ponieważ koszt jednostkowy spada wraz z liczbą zamawianych t-shirtów. Z tego powodu warto więc zamawiać większe partie, np. z dla kilku roczników bądź uwzględniać też koszulki rezerwowe. Termin realizacji zamówienia to zazwyczaj 2-3 tygodnie. Proces produkcji koszulek siatkarskich rozpoczyna się po zatwierdzeniu wizualizacji graficznej przez zamawiającego.

Koszulki siatkarskie z logo lub indywidualnym nadrukiem

Estetyczne koszulki siatkarskie z logo wykonywane są z dbałością o każdy detal, dzięki czemu zawsze prezentują się znakomicie. W zależności od potrzeb oraz preferencji, a także zobowiązań wobec sponsorów, kolorowe koszulki do siatkówki mogą zostać zaopatrzone klubowy herb i/lub firmowe logotypy. Wśród innych standardowych motywów graficznych, jakie może mieć koszulka z indywidualnym nadrukiem, mogą być oczywiście: nazwisko bądź ksywka, nazwa klubu/drużyny czy numer danego zawodnika.

Koszulka siatkarska z logo może zostać wzbogacona o dodatkowe elementy graficzne, takie jak np. symbole narodowe (flaga, godło) albo dowolne napisy. Wszelka grafika na koszulkach jest bardzo wyrazista i odwzorowana na materiale wręcz z fotograficzną precyzją. Warto zaznaczyć, że logo oraz inne elementy nadruku – są praktycznie w ogóle niewyczuwalne na ciele, dzięki czemu nie rozpraszają zawodnika i nie sprawiają żadnego dyskomfortu podczas noszenia czy gry na siatkarskim parkiecie.

Klubowe koszulki siatkarskie – męskie i damskie

Klubowe koszulki do siatkówki mogą być zróżnicowane nie tylko pod względem kolorystyki i motywów graficznych, ale również pod kątem kroju. Modele damskie są zupełnie inaczej wyprofilowane, niż męskie odpowiedniki – z uwagi na odmienną budowę ciała. Koszulki siatkarskie klubowe powinny być także dopasowane do wzrostu i postury każdego zawodnika, dlatego na etapie zamawiania strojów, konieczne jest podanie pełnej rozmiarówki dla całej drużyny.

Zarówno damskie koszulki siatkarskie, jak i męskie koszulki siatkarskie nie mogą ograniczać pełnego zakresu ruchów oraz negatywnie wpływać na komfort gracza, dlatego kluczowe jest ich idealne dopasowanie. Każda klubowa koszulka siatkarska zamówiona w Faneo.net – to nie tylko efektowny wizualnie, ale także wygodny i doskonale dopasowany do sylwetki element stroju.

Zwiń ^