Saszetka na pas – tzw. nerka, biodrówka z nadrukiem. Najważniejsze cechy saszetek:

– wykonane z poliestru
– dwie kieszenie na zamek
– nadruk w cenie
– rozmiar 24 x 13 cm

Saszetki z nadrukiem

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Saszetki półokrągłe

Saszetki prostokątne

Nerki (saszetki) z własnym nadrukiem na indywidualne zamówienie

Saszetka nerka z nadrukiemNerka, czy inaczej biodrówka, to praktyczna saszetka na pas. Idealnie sprawdza się do przechowywania niewielkich przedmiotów — dokumentów, pieniędzy, telefonu czy kluczy. Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny zabezpiecza przedmioty przed zgubieniem i kradzieżą, dlatego nerki doskonale sprawdzają się w tłumie — na koncertach, wydarzeniach sportowych i innych imprezach.

Nerki — saszetki z nadrukiem to wygodny sposób na bezpieczne przechowywanie drobiazgów. Noszona na pasie saszetka jest wygodna w użytkowaniu, nie ogranicza ruchów, nie uciska i nie obciera nawet przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Dlatego nerki sportowe z własnym nadrukiem doskonale sprawdzają się na treningach, podczas biegania czy na siłowni.

Wygodne i estetyczne saszetki sportowe z nadrukiem przydają się więc w wielu sytuacjach. Ich uniwersalny charakter sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale mają też duży potencjał reklamowy.

Reklamowe nerki (saszetki) z nadrukiem na zamówienie

Reklamowa nerka z nadrukiem to doskonały sposób na promocję marki. Saszetka z logo, nazwą firmy, hasłami i grafikami reklamowymi będzie doskonałym dodatkiem do ubioru pracowników, szczególnie tych, którzy działają w terenie. Wygodna i estetyczna saszetka reklamowa pozwoli przechować osobiste drobiazgi czy pieniądze niezbędne do wydawania klientom reszty.

Nerka z własnym nadrukiem reklamowym pomoże stworzyć spójny uniform pracowniczy, dzięki któremu klienci bez trudu odnajdą przedstawicieli firmy nawet w dużym tłumie. Saszetka z logo firmy sprawdzi się zatem na targach, konferencjach i innych eventach biznesowych, gdzie posłuży za swego rodzaju identyfikator.

Na tym nie kończą się reklamowe zastosowania nerki z nadrukiem. Podobnie jak inne gadżety reklamowe na zamówienie może ona być również doskonałym prezentem dla klientów czy nagrodą w konkursach i loteriach. Praktyczny i uniwersalny charakter saszetki na pas sprawia, że będzie chętnie noszona przez klientów na co dzień. Dzięki temu przekaz marketingowy firmy — nadrukowane na nerce logo, nazwa firmy i hasła reklamowe — dostaną się do przestrzeni publicznej i dotrą do szerokiego grona odbiorców.

Nerki (saszetki) sportowe na indywidualne zamówienie

Sportowa saszetka z własnym nadrukiem to doskonały i bardzo funkcjonalny dodatek do stroju sportowego. Przyda się podczas biegania, na siłowni czy boisku. Dzięki niej ważne przedmioty, takie jak dokumenty, telefon czy pieniądze będą bezpieczne, a jednocześnie zawsze pod ręką.

Nerki z herbem drużyny i w jej barwach doskonale nadają się dla profesjonalnych i amatorskich klubów sportowych. Uzupełnią m.in. strój drużyny szkolnej, pracowniczej czy koleżeńskiej.

Saszetki sportowe z własnym nadrukiem będą też świetnym gadżetem dla kibiców. Pozwolą wyrazić sympatię do ulubionej drużyny nie tylko na stadionie, ale również w codziennych sytuacjach. Pomogą w identyfikacji “swoich” i zbudują poczucie przynależności do grupy kibicowskiej.

Nerki z nadrukiem wedle własnego projektu

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości nerki (saszetki na pas) z nadrukiem na indywidualne zamówienie. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów poliestrowych, które gwarantują trwałość i długie użytkowanie. Nadruk na nerkach robiony jest nowoczesną, trwałą metodą, dzięki czemu nie spiera się i nie wyciera.

Oferowane przez nas nerki z nadrukiem posiadają dwie pojemne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu i doskonale zabezpieczają zawartość przed zgubieniem czy kradzieżą. Nasze saszetki posiadają też regulowany pasek, który dostosować można do własnych potrzeb.

https://www.youtube.com/watch?v=f2NO5Jtz1IQ