Bawełniane frotki na rękę. Najważniejsze cechy frotek:

– rozmiar ok. 8×10 cm
– wzór dziany (napis, herb, logo)

Na życzenie inne rozmiary.

Frotki na rękę z logo

Wyceny pod adresem faneo@faneo.net

Frotka na rękę - własny wzór

Frotki na rękę z logo

Frotki na rękę

Frotki na rękę od kilku lat szturmem zdobywają rynek gadżetów reklamowych. Praktyczność oraz ciekawy wygląd sprawiają, że zyskują zainteresowanie wielu firm – nie tylko tych działających w sektorze sportowym. Niska cena powoduje jednocześnie, że są jedną z najtańszych form reklamy, a ich skuteczność nie sposób przecenić.

Frotki bawełniane – produkcja frotek na rękę na indywidualne zamówienie

Frotki na rękę z bawełny to idealny drobny i tani gadżet sportowy, jak i reklamowy. Frotki z bawełny mogą posiadać dowolny kolor (dowolny pod warunkiem, że jest w magazynie odpowiedni kolor przędzy do jej wykonania :)) oraz indywidualny wzór, napis, logo. Produkowane są od początku do końca według wcześniej ustalonego projektu, z wybranym motywem. Jako, iż frotki są produktem dzianym (a nie drukowanym), wzór może nie być idealnym odwzorowaniem nadesłanej grafiki, ale zostanie uproszczony przez fachowca, tak aby oddawał klimat i założenia logo firmy czy herbu organizacji.

Te bawełniane frotki mogą mieć swoje zastosowanie zarówno użytkowe (idealne do jazdy na rowerze, biegania czy jazdy na rolkach) jak i wizualne. Kolorowa frotka spersonalizowana pod daną grupę, zaczynając od np. klientów klubu fitnessowego czy kelnerów restauracji, a na kibicach swojego lokalnego klubu piłkarskiego kończąc, będzie fajnym wykończeniem outfitu. Spersonalizowana frotka z własnym logo lub herbem lokalnej drużyny będzie również ciekawym sposobem podkreślenie własnej przynależności i identyfikowaniem się z umieszczonym w fazie produkcji znakiem na frotce.

Aby rozpocząć produkcję frotek potrzebny jest Państwa pomysł na kolor frotki oraz logo, herb lub napis do wykonania na niej. Resztą zajmiemy się my.

Frotki na rękę (nadgarstek) z własnym napisem lub logo

Jeszcze do niedawna frotka na rękę była kojarzona wyłącznie ze światem sportowców. Wielokrotnie można było zobaczyć zawodników uprawiających różnorodne dyscypliny, którzy w czasie treningu czy zawodów ocierali pot z czoła kawałkiem chłonnej tkaniny założonej na nadgarstek. Dziś po frotki na rękę z nadrukiem sięgają także kluby i drużyny sportowe, które z jednej strony dbają o wygodę swoich zawodników, z drugiej zaś poszukują gadżetów będących ich znakiem rozpoznawczym. Są też chętnie wybierane przez kibiców, którzy chcą pełnowymiarowo identyfikować się ze swoim klubem. Frotki pojawiają się również na nadgarstkach amatorów biegania, jazdy na rowerze czy treningów w siłowni. Rozwiązania są niezastąpione w przypadku firm działających w branży sportowej. Producenci odzieży i sprzętu sportowego czy kluby fitness to tylko niektóre z firm, gdzie sprawdzą się frotki z własnym napisem. Te drobne gadżety reklamowe można rozdawać klientom, pracownikom czy kontrahentom, sprawiając im satysfakcję i jednocześnie promując aktywny tryb życia. Warto jednak pamiętać, że frotka na nadgarstek nie jest jedynie domeną branży sportowej. Coraz częściej spotyka się ją u przedstawicieli innych działalności. Chętnie sięgają po nią sprzedawcy, kelnerzy oraz osoby działające w sferze usługowej – fryzjerzy, kosmetyczki i przedstawiciele wielu innych zawodów.

Dlaczego frotka na nadgarstek jest świetnym gadżetem reklamowym?

O ile jeszcze do niedawna frotka na nadgarstek pełniła wyłącznie funkcję praktyczną, dziś wiele osób dopełnia nią swoją stylizację – głównie sportową lub streetwearową. Na tym jednak nie koniec, ponieważ jest to rozwiązanie, które znakomicie odnajduje się w branży reklamowej. Frotki na nadgarstek z nadrukiem subtelnie budują świadomość marki, reklamując ją wszędzie tam, gdzie dociera ich właściciel. Skutecznie przyciągają wzrok. Dlaczego? Ponieważ nadgarstek jest jedną z części ciała, na którą najbardziej zwraca się uwagę podczas kontaktu z drugą osobą. Efekt ten potęguje się oczywiście, gdy osoba ta jest wykonawcą danej usługi.

Frotki na rękę z nadrukiem – modne i wygodne

Frotki na rękę z haftem z jednej strony ciekawie się prezentują i są praktyczne, z drugiej natomiast zaskakują wygodą. Wykonane z naturalnej bawełny, są przyjemne w dotyku i przyjazne dla skóry. Jednocześnie wykazują znakomitą chłonność. Elastyczna, dziana tkanina powoduje, że świetnie dopasowują się, lecz nie uciskają nadgarstka. Frotki na zamówienie to popularny wybór przy produkcji gadżetów reklamowych. Istnieje możliwość wykonania modeli w różnorodnej kolorystyce. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to produkt dziany, nie drukowany, więc wzór może nie odwzorowywać idealnie grafiki. Zaletą tego rozwiązania jest jednak fakt, że dekoracyjny motyw nawet po długim czasie zachowuje swój pierwotny wygląd. Standardowe frotki na nadgarstek mają około 10 cm długości i 8 cm szerokości, ale na życzenie klienta mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze.