Poduszka na krzesełko, na stadion i na halę. Najważniejsze cechy poduszek:

– dowolna grafika
– dowolna liczba kolorów
– wykonanie z tkaniny wodoodpornej

Poduszki stadionowe

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Poduszka jest wygodnie zamykana, składana w pół. Rozmiar po rozłożeniu 33 x 30 cm. W cenie jest nadruk w pełnej kolorystyce na wierzchniej stronie siedziska. Z zewnątrz tkanina poliestrowa, w środku wysokiego gatunku pianka PU.

Poduszka na krzesełko

Poduszki na krzesełka stadionowe

Jeśli krzesełko na Twoim stadionie lub hali nie należy do najwygodniejszych, pomóc może poduszka stadionowa! Wykonana ze sprężystej pianki i obszyta wytrzymałą tkanina będzie wartościowym towarzyszem na imprezy sportowe oraz wszędzie tam, gdzie przyda się coś miękkiego na siedzeniu. Wygodnie składana w pół poduszka na siedzisko nie zabiera też wiele miejsca w transporcie, a funkcjonalne zamykanie jest jednocześnie dogodnym uchwytem do noszenia. Niesamowita użyteczność i estetyka wykonania, a do tego… tak, tak: Twój własny projekt.

Poduszki stadionowe z logo

Poduszka na krzesełko nie musi być szara, mdła, jednolita. Możesz ją pokolorować według uznania. Może zawierać hasło motywacyjne lub promocyjne (w końcu na stadionie nie siedzimy przez cały czas, prawda?), herb, znak, napis. Metoda sublimacji nie ogranicza produkcji, jeśli chodzi o liczbę kolorów czy wzór, zatem można zastosować wielokolorowy herb i dowolną grafikę. Poduszki krzesełkowe barwione są z wierzchniej strony, a ich składanie w połowie daje dodatkowe możliwości kreatywnego zaprojektowania wzoru. Jaki masz pomysł? :)