Czapki zimowe na indywidualne zamówienie z haftowanym herbem/logo. Najważniejsze cechy czapek:

– zimowa czapka dziana
– haftowana aplikacja
– rozmiar uniwersalny, na życzenie dziecięcy
 – zamówienia: wielokrotność 3 szt.

Czapki zimowe na zamówienie z haftowanym logo

Cennik czapek zimowych z haftem:

Ilość czapek
Cena netto za sztukę
21 29,99 zł
24 27,99 zł
27 24,99 zł
30-48 19,99 zł
51-72 17,99 zł
75-99 15,99 zł
102 i więcej 14,99 zł

Cennik dotyczy czapek jednokolorowych lub pasiaków (poziome pasy)

Czapki wzorowane +2 zł netto

W cenie haftowany herb/logo w rozmiarze ok. 5 cm (większe hafty za dopłatą)

Czapki zimowe z pomponem lub bez

Brak opłaty za program hafciarski. Przędza 100% akryl

Dopłata za wywinięcie czapki: +2 zł netto: czapki zimowe z wywinięciem

Dopłata za pompon: +2 zł netto: czapki zimowe z pomponem

Zniżka za brak haftu: -2 zł netto: czapki zimowe bez haftu

Dopłata za pompon i wywinięcie: +4 zł netto: czapki zimowe wywijane z pomponem

Czapki występują w rozmiarze podstawowym dla dorosłych i młodzieży oraz na życzenie w rozmiarze mniejszym – dla dzieci. Wykonane są z miękkiego materiału, więc dopasowują się do głowy.

Czapka zimowa z haftowanym logo

Ciepła czapka z haftem to podstawowy produkt na każdą zimę. Czapka zimowa może być zarówno produktem dyskretnym, czyli czapką w jednym kolorze oznakowanym jedynie haftowanym herbem, jak i bardziej fantazyjnym wzorem w różnej kolorystyce. Czapka w kolorową kratkę czy paski będzie się na pewno wyróżniać zimową porą. Czy czapka musi posiadać haftowany herb? Nie. Można go zastąpić wkomponowanym we wzór dzianym napisem – np. nazwą drużyny (brak haftu obniży cenę). Można również połączyć oba motywy, czyli czapka może zawierać zarówno haftowany herb jak i dziany napis. Nie należy się jednak ograniczać do „standardów” – haftowany może być napis, a dziany herb – uproszczony, gdyż tylko na taki pozwala ta technologia – może być wkomponowany we wzór czapki.

Czapki zimowe z haftem

Czapka zimowa z haftem i dodatkami

Czapka zimowa z haftem w podstawowej wersji jest prosta i posiada haftowany herb. Zimowa czapka z haftem może być jednak urozmaicona, kiedy dołożymy do niej wywijany dół, gdzie warstwa ochronna czoła i uszu będzie podwójna.  Aby nadać czapce jeszcze bardziej zimowy styl, można do niej dołączyć pompon. 

Pompon może być kolorystyczne dopasowany do czapki, jak i zupełnie inny, wyróżniający się kontrastem. Czapka może posiadać motywy graficzne zimowe czy świąteczne, będąc fajnym gadżetem na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów zimowych (sanki, narty, łyżwy i nie tylko).

Czapka zimowa z haftem – dla kogo?

Zimowe nakrycie głowy przyda się zarówno na trybunie piłkarskiej jak i na płycie boiska przed meczem. Czapkę zimową warto mieć na głowie także w drodze do pracy, jak i podczas jej wykonywania w magazynie czy na podwórku. Zimowy wyjazd integracyjny to również dobry powód, aby nosić dumnie swoje logo czy barwy firmy. Czapka zimowa z haftem może być zarówno męska jak i młodzieżowa. Dzieci grające w akademiach piłkarskich czy drużynach juniorskich chętnie będą prezentowały swoją przynależność do drużyny chodząc właśnie w czapce zimowej własnego zespołu. Również rodzic kibicujący swojej pociesze na treningu czy meczu chętnie ubierze taką czapkę, identyfikując się z grupą dziecka.

Czapki zimowe – producent spersonalizowanych czapek na zimę

Stwórz projekt czapki zimowej i zaprezentuj nam swój pomysł. Jesteśmy doświadczonym producentem czapek zimowych na zamówienie, realizujemy najbardziej wymagające i ambitne projekty zarówno dla firm, jak też klientów indywidualnych. Czapki zimowe z nadrukiem mogą być w dowolnym kolorze, zarówno w barwach Twojej drużyny piłkarskiej, jak też identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Są wykonane z wysokiej jakości dzianiny, dobrze chronią przed chłodem i dopasowują się do głowy.

Produkcja czapek zimowych na zamówienie przebiega z wykorzystaniem zarówno wysokogatunkowych materiałów, jak też nowoczesnej techniki haftu. Nadruk jest odporny na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, nie traci intensywności koloru na skutek promieniowania słonecznego i częstego kontaktu z wodą, np. podczas prania. Czapki zimowe mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy, jak pompon i wywinięcie. Istnieje też możliwość zamówienia czapek zimowych z haftem większym niż standardowy (ok. 5 cm).