Czapki zimowe na indywidualne zamówienie z haftowanym herbem/logo. Najważniejsze cechy czapek:

– zimowa czapka dziana
– haftowany herb

Czapki zimowe na zamówienie z haftowanym logo

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

W cenie haftowany herb/logo w rozmiarze ok. 5,5 cm (większe hafty za dopłatą)

Czapki zimowe z pomponem lub bez

Brak opłaty za program hafciarski. Przędza 100% akryl

Dodatkowe możliwości

Czapki występują w rozmiarze podstawowym dla dorosłych i młodzieży oraz na życzenie w rozmiarze mniejszym – dla dzieci. Wykonane są z miękkiego materiału, więc dopasowują się do głowy.

Czapka zimowa z haftowanym logo

Ciepła czapka z haftem to podstawowy produkt na każdą zimę. Czapka zimowa może być zarówno produktem dyskretnym, czyli czapką w jednym kolorze oznakowanym jedynie haftowanym herbem, jak i bardziej fantazyjnym wzorem w różnej kolorystyce. Czapka w kolorową kratkę czy paski będzie się na pewno wyróżniać zimową porą. Czy czapka musi posiadać haftowany herb? Nie. Można go zastąpić wkomponowanym we wzór dzianym napisem – np. nazwą drużyny (brak haftu obniży cenę). Można również połączyć oba motywy, czyli czapka może zawierać zarówno haftowany herb jak i dziany napis. Nie należy się jednak ograniczać do „standardów” – haftowany może być napis, a dziany herb – uproszczony, gdyż tylko na taki pozwala ta technologia – może być wkomponowany we wzór czapki.

Czapki zimowe z haftem

Czapka zimowa z haftem i dodatkami

Czapka zimowa z haftem w podstawowej wersji jest prosta i posiada haftowany herb. Zimowa czapka z haftem może być jednak urozmaicona, kiedy dołożymy do niej wywijany dół, gdzie warstwa ochronna czoła i uszu będzie podwójna.  Aby nadać czapce jeszcze bardziej zimowy styl, można do niej dołączyć pompon.

Pompon może być kolorystyczne dopasowany do czapki, jak i zupełnie inny, wyróżniający się kontrastem. Czapka może posiadać motywy graficzne zimowe czy świąteczne, będąc fajnym gadżetem na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów zimowych (sanki, narty, łyżwy i nie tylko).

Czapka zimowa z haftem – dla kogo?

Zimowe nakrycie głowy przyda się zarówno na trybunie piłkarskiej jak i na płycie boiska przed meczem. Czapkę zimową warto mieć na głowie także w drodze do pracy, jak i podczas jej wykonywania w magazynie czy na podwórku. Zimowy wyjazd integracyjny to również dobry powód, aby nosić dumnie swoje logo czy barwy firmy. Czapka zimowa z haftem może być zarówno męska jak i młodzieżowa. Dzieci grające w akademiach piłkarskich czy drużynach juniorskich chętnie będą prezentowały swoją przynależność do drużyny chodząc właśnie w czapce zimowej własnego zespołu. Również rodzic kibicujący swojej pociesze na treningu czy meczu chętnie ubierze taką czapkę, identyfikując się z grupą dziecka.

Czapki zimowe – produkcja spersonalizowanych czapek na zimę

Stwórz projekt czapki zimowej i zaprezentuj nam swój pomysł. Realizujemy wymagające i ambitne projekty zarówno dla firm, jak też klientów indywidualnych. Czapki zimowe z nadrukiem mogą być w dowolnym kolorze, zarówno w barwach Twojej drużyny piłkarskiej, jak też identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Są wykonane z wysokiej jakości dzianiny, dobrze chronią przed chłodem i dopasowują się do głowy.

Produkcja czapek zimowych na zamówienie przebiega z wykorzystaniem zarówno wysokogatunkowych materiałów, jak też nowoczesnej techniki haftu. Czapki zimowe mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy, jak pompon i wywinięcie. Istnieje też możliwość zamówienia czapek zimowych z haftem większym niż standardowy (ok. 5 cm).