Podkolanówki z logo. Najważniejsze cechy podkolanówek

– skarpety wysokie, pod kolano
– ze wzmocnieniami
– wentylowane powierzchnie ułatwiające oddychanie skóry

Podkolanówki sportowe na zamówienie

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Jeśli interesuje Cię skarpeta klasyczna, niższa, będzie ona tańsza. Zobacz skarpety sportowe

Podkolanówka może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa podkolanówka lewa inna od prawej (dopłata 10% ceny). Na podkolanówkach w standardzie herb umieszczamy z przodu.

Herb na podkolanówkach jest dziany (podobnie jak na szalikach), stąd wymaga pewnych uproszczeń (tak jak i na szalikach…). Kompromis między kształtem herbu na wydruku, a jego wizerunkiem na podkolanówce jest konieczny, natomiast dziany herb na podkolanówce oddaje klimat zarówno samego znaku, jak i przede wszystkim pasuje do podkolanówki. Zobacz przykładowe uproszczenia.

Dla skomplikowanych logotypów możliwe jest wykonanie logo sublimowanego, wtedy fragment skarpety pod nadruk wykonany jest z materiału sztucznego.

Skarpety podkolanówki z logo

Możliwe jest wykonanie kartoników-etykiet i zapakowanie z Twoim herbem/logo i zapakowanie w nie skarpet.

Zobacz również

Przy przyjmowaniu zamówień na podkolanówki własnego wzoru nie akceptujemy pojedynczych par. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba wyprodukowanych podkolanówek może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja podkolanówek dedykowana jest dla sklepów, firm, klubów i organizacji, nie „na sztuki”.

Więcej >>

Zwiń ^