Szale pasiaki. Klasyczne szaliki w pionowe pasy, również znane jako barwówki. Najważniejsze cechy pasiaków:

– standardowy rozmiar ok. 138×18 cm + frędzle
– realizujemy wzory nadesłane lub proponujemy własny
– materiał 100% akryl
– możliwa różna szerokość pasów

Szaliki – pasiaki:

Wyceny na faneo@faneo.net

Szale z haftem minimum 30 szt.

Za dopłatą, możliwy haft na szaliku. Możliwe są dwa hafty na jednym szaliku. Haft standardowej wielkości (kilka cm). Jeśli haft miałby być większy, wycena indywidualna.

Przyjmujemy zamówienia na ilość co 5 sztuk.

Na życzenie bezpłatna symulacja szalika w Twoich barwach, z Twoim herbem: faneo@faneo.net

Szaliki pasiaki z haftem

Szalik pasiak dwa hafty

Szaliki pasiaki z dwoma haftami

Szalik pasiak z jednym haftem

Szaliki pasiaki z haftem

Szale-pasiaki

Pasiaki wykonywane są nieco inną techniką niż klasyczne szaliki dziane, umożliwia to brak grafik, w efekcie czego są bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku. Brak grafiki (wzorów, napisów), można zrekompensować sobie haftowaną aplikacją z herbem, godłem czy logo zespołu, natomiast często już same barwy mówią same za siebie. Zdobienie haftem jest więc opcjonalne, nie obowiązkowe.

Szale w pasy to szalikowa tradycja. To pasiaki są klasyką stadionów i ich okolic. To pasiaki były wykonywane metodami chałupniczymi, oczywiście bez haftów, jedynie tzw. „barwówki”. To pasiaki (szaliki klubowe) wykonywane na drutach są pionierskim gadżetem kibicowski, pierwotnym atrybutem fanów futbolu. Dzisiejsze szaliki wykonywane na profesjonalnych maszynach dziewiarskich wraz z fachowym haftem komputerowym są swoistym hołdem dla tamtych czasów, pamiątką i odniesieniem do tamtych lat. Poczuj oldschoolowy klimat i zamów własne pasiaki! Produkcja w zasadzie od 30 sztuk, ale gdybyś chciał zamówić mniej i zapłacić za sztukę więcej (aby pokryć stałe koszty produkcji, program hafciarski itp.), czekamy na Twoją wiadomość.

Szaliki pasiaste można wykonać również bez… pasów, tj. zupełnie jednolite, np. białe, czerwone, czarne albo szare – z delikatnym haftem mogą stanowić element stonowanego uzupełnienia codziennego ubioru. A jeśli zamiast frędzli (tak, szalik nie musi mieć frędzli!) gustownie obszyjemy szalik nicią w kolorze przędzy, ta wizja staje się jeszcze bardziej ciekawa, prawda?

Na zdjęciu powyżej szalik w pasy bez haftu, z herbem dzianym. Herb na takim szaliku nie może być tak delikatny rozmiarem jak haftowany, ale ze względu na brak haftów jest to opcja tańsza. Zobacz szaliki dziane