Piórniki z własnym nadrukiem. Najważniejsze cechy piórników:

– dowolna kolorystyka
– piórnik wykonany z tkaniny impregnowanej

Piórniki z nadrukiem

Dowolny kolor tła, dowolna grafika, dowolny nadruk obustronny

Materiały graficzne należy dostarczyć w wysokiej jakości, mile widziana grafika wektorowa (PDF)

Piórniki na zamówienie

Piórniki okrągłe (ok. 19 x 8 x 8 cm):

Piórniki prostokątne (ok. 17 x 4 x 6 cm):

Piórniki na zamówienie

Bałagan wśród przyrządów do pisania i pracy w biurze może skutecznie wyprowadzić z równowagi wszystkich działających pod silną presją czasu. Na szczęście można w prosty sposób temu zaradzić. Eleganckie i niezwykle pojemne piórniki na zamówienie pozwolą na utrzymanie porządku przy domowym biurku, na stanowisku pracy, a także w firmowym plecaku.

Więcej >>

Produkcja piórników – gustowne miejsce na przybory papiernicze

Piórniki reklamowe polecane są wszystkim, którzy na nośnych powierzchniach przedmiotów o charakterze użytkowym chcą zaznaczyć własny znak firmowy. Nie ma skuteczniejszego sposobu na efektowną i szybką reklamę. Najważniejsze zalety, jakie posiadają reklamowe piórniki, to:

 • wybór dowolnej kolorystyki
 • wykorzystanie wysokiej jakości tkaniny impregnowanej, idealnie odpornej na wilgoć
 • możliwość dopasowania dowolnej grafiki
 • umieszczenie nadruku na obu stronach powierzchni
 • możliwość przy zamówieniu więcej, niż 100 sztuk – wybór barw zamka oraz dodatkowych obszyć
 • specjalna oferta piórników rozkładanych, minimum 50 egzemplarzy, pomieścić w nich można dodatkowo flamastry oraz kredki, takie piórniki reklamowe posiadają więcej, niż dwie przegrody

Reklamowe piórniki z własnym nadrukiem, logo, napisem, herbem drużyny – jako system identyfikacji

Każdy przedsiębiorca marzy o tym, aby posiadać piórnik z własnym nadrukiem, oczywiście, jeśli jego praca zawodowa w dużej mierze przebiega w stacjonarnym biurze. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby taki piórnik reklamowy zabierać ze sobą w podróże biznesowe, kiedy nierzadko trzeba w obcym pokoju hotelowym przystąpić do opracowywania notatek w związku ze zbliżającą się realizacją projektu. Eleganckie piórniki z logo firmy pozwalają na utrwalenie naszego znaku firmowego, jeśli:

 • będziemy je ze sobą zabierali na publiczne spotkania
 • pozwolimy z nich korzystać naszym dzieciom oraz pociechom naszych współpracowników, jeśli każdy nasz współpracownik otrzyma niejeden piórnik z logo, możemy być pewni, że nasz znak firmowy w przestrzeni publicznej zaistnieje szybciej, niż możemy się spodziewać
 • będziemy nimi obdarowywać naszych partnerów biznesowych oraz wszystkie podmioty gospodarcze i fizyczne, które są nam przychylne na rynku pracy

Piórniki z własnym napisem – czas na indywidualizm!

Jeśli zdecydujemy się na piórnik z własnym napisem, możemy przestawić go na powierzchni roboczej w oryginalny i unikalny sposób, by było wiadomo, do kogo ów przedmiot należy i co promuje. Przedsiębiorcy inwestujący w promocyjne gadżety reklamowe najczęściej wybierają rozwiązania w postaci:

 • specjalnie zaprojektowanego logotypu – napisu plus znaku graficznego
 • powiększonej nazwy
 • znaku na całej powierzchni przedniej piórnika
 • mniejszego znaku, jeśli za istotne przy realizacji projektu uznano, że znak firmowy powinien mieć mniejszą wielkość, może być to związane ze stosowaniem materiału z dodatkowymi zdobieniami na tkaninie

Piórnik z herbem drużyny – także dla sportowca

Najwięcej chęci do uprawiania sportu zawsze ma młodzież w wieku szkolnym. Specjalnie z myślą o niej powstały pomysły na wytrzymałe i przeznaczone do wszechstronnego stosowania piórniki z herbem drużyny, albo ze znakiem klubu sportowego, na którego zajęcia się uczęszcza. Takie piórniki można zabierać ze sobą nie tylko na zawody i zgrupowania, ale również wykorzystywać podczas wszystkich zajęć lekcyjnych. Proste lub o bardziej rozbudowanym charakterze piórniki z logo klubu pomieszczą wszystko, co uczniowi szkoły podstawowej lub średniej jest niezbędne podczas wszystkich zajęć lekcyjnych. Jest miejsce na pióra, długopisy, ołówki, kredki oraz flamastry. W szkolnym plecaku wreszcie zapanuje ład i porządek. Nie trzeba będzie przez najbliższy kwadrans od rozpoczęcia lekcji gorączkowo szukać w torbie czegokolwiek do pisania.

Piórniki z logo – pomysł na prezent, upominek, podarunek

Wiele przedsiębiorstw, a także klubów sportowych czynnie angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Pomoc dzieciom borykającym się z nierównymi szansami przy samym starcie jest dzisiaj ogromnie ważna. Obdarowując dzieci z ubogich rodzin różnymi gadżetami codziennego użytku, warto pomyśleć o tym, jak wiele komfortu i radości w codziennym funkcjonowaniu przynieść im mogą piórniki zaprojektowane i przeznaczone specjalnie dla nich. Dzięki otrzymaniu takiego właśnie prezentu – jak najbardziej z dodatkowym, pełnym wyposażeniem w postaci przyrządów do pisania – każde dziecko w ławie szkolnej będzie się czuło docenione. Żadne z dzieci nie będzie się czuło gorsze od pozostałych, a przedsiębiorca poprzez umiejętne operowanie znakiem firmowym stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalny w grupie rodziców, czyli potencjalnych klientów.

Zwiń ^