Spodenki bawełniane do użytku codziennego. Spodenki z bawełny szyte od zera. Najważniejsze cechy spodenek:

– męskie lub dziecięce
– szyte od podstaw

Rozmiary męskie: S, M, L, XL, XXL
Rozmiary dziecięce: 104 cm, 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm

Spodenki bawełniane

Wykonane z grubej, solidnej bawełny. Kolor bawełny do wyboru. Na życzenie również cieńsze spodenki, z lżejszej bawełny lub mikrofibry.

W cenie dwie kieszenie boczne (dodatkowa kieszeń z tyłu za dopłatą) oraz znakowanie herbem/logo w postaci haftu lub nadruku. Poniżej przykładowa realizacja spodenek bawełnianych z nadrukiem z dużym herbem, w przypadku haftu mały herb.

 

Spodenki bawełniane na zamówienie

Zobacz również spodenki piłkarskie z poliestru.

Spodenki bawełniane z nadrukiem

Spodenki bawełniane z nadrukiem nie są gadżetem reklamowym ani raczej wyrobem do uprawiania sportu. Prezentowany na zdjęciu powyżej model to spodenki do użytku codziennego. Szyte od podstaw krótkie spodenki z grubej bawełny to komfort noszenia w cieplejsze dni oraz jednocześnie możliwość nadrukowania klubowego herbu czy firmowego logo.

Oferujemy spodenki bawełniane z kieszeniami, a produkcja możliwa jest od 30 par. To minimum logistyczne jest ważne, gdyż z jednej strony pozwala ono uruchomić złożony, kilkuetapowy proces szycia od podstaw, a z drugiej daje możliwość wykonania na szortach trwałego nadruku sitodrukiem lub wyhaftowania logo. Znakowanie nogawki przed zszyciem daje więcej możliwości i lepszy efekt końcowy niż np. naszywanie na gotowych spodenkach.

Aby spodenki wyrażały Twoje indywidualne potrzeby, oprócz wyboru koloru bawełny oraz wskazania kolorystyki i rozmiaru zdobienia (możliwa lewa lub prawa nogawka, a na życzenie również tył spodenek!), umożliwiamy dobór koloru sznurka ściągającego. Ta z pozoru niewiele znacząca opcja okazuje się świetną możliwością urozmaicenia tych jednokolorowych szortów, kiedy dobierzemy do spodenek kontrastowy sznurek.

Bawełniane spodenki – produkcja spersonalizowanych spodenek bawełnianych

Uniwersalny fason i spersonalizowany wzór  – takie możliwości daje  produkcja spodenek bawełnianych na indywidualne zamówienie, które wykonujemy zgodnie z obowiązującymi trendami i z uwzględnieniem wygody użytkowników. Bawełniane spodenki to element garderoby, który znajdziemy w każdej szafie. Sprawdzają się zarówno na co dzień, noszone do klasycznego t-shirtu lub polówki, podczas treningu zarówno na siłowni, jak i w plenerze oraz na wakacjach, kiedy zależy nam na swobodzie i wygodzie. Spodenki bawełniane dostępne są w różnych kolorach do wyboru, w rozmiarze męskim i dziecięcym. Nanosimy na tkaninę dowolny nadruk jedną z technik – sitodruk lub haft w zależności od preferencji klienta oraz jego projektu. Spodenki bawełniane na zamówienie cechują się nie tylko wysoką jakością tkaniny oraz starannie wykonanym nadrukiem, ale również wygodą noszenia i wszechstronnym przeznaczeniem. Spodenki bawełniane z nadrukiem lub haftem wykorzystasz podczas kampanii reklamowych, jako element stroju dla swoich pracowników lub spersonalizowany strój dla kibiców.

Spodenki bawełniane męskie

Krótkie spodenki bawełniane męskie wykonane są z tkaniny przyjemnej w dotyku, trwałej i odpornej na intensywne użytkowanie. Sprawdzą się przede wszystkim latem, ale też w inne pory roku np. na sali treningowej. Spodenki bawełniane męskie występują w szerokiej palecie rozmiarowej, od S do XXL. W pasie mają praktyczny ściągacz, dzięki któremu łatwi dopasujesz je do swojej sylwetki. Spodenki męskie bawełniane mają też luźny krój, nie ograniczają ruchów, zapewniają pełną swobodę. Praktyczne kieszenie przydadzą się na smartfon i klucze.

Bawełniane spodenki męskie mogą zostać uzupełnione o logo i nazwę firmy, herb drużyny i każdy inny dowolny napis czy nadruk.

Spodenki bawełniane dziecięce

Propozycja dla najmłodszych, którzy również są wiernymi kibicami drużyn sportowych i klientami firm. Dla nich przygotowaliśmy spodenki bawełniane dziecięce w rozmiarach od 80 cm do 152 cm. Fason jest taki sam jak w przypadku spodenek męskich, podobnie jak ich znakowanie. Krótkie spodenki bawełniane dla dzieci z nadrukiem lub haftem wykorzystaj podczas kampanii reklamowych w okresie wiosenno-letnim, promującym aktywny tryb życia lub też zachęcających do spędzania czasu wolnego na zewnątrz. Spodenki bawełniane dla dzieci możesz też podarować maluchom swoich pracowników np. z okazji Dnia Dziecka. Z pewnością nie brakuje ich też na trybunach stadionów i hali sportowych. Wybierz logo drużyny, której wspólnie kibicujecie, a my stworzymy dla Twojego dziecka spodenki z herbem… dla Ciebie również!