Szaliki na zamówienie

Szaliki dzielimy według technikę wykonania. Poniżej typy szalików wykonywanych wedle zamówienia z podziałem na rodzaje:

Szale dziane to najbardziej znane i popularne szaliki stadionowe/sportowe/promocyjne.

Jeśli szukasz czegoś innego niż klasyczny szalik, poniżej również inne rodzaje:

Powiązane

Szaliki na zamówienie – produkcja spersonalizowanych szalików sportowych

Oferujemy spersonalizowane szaliki sportowe na indywidualne zamówienie. To doskonały dodatek dla kibiców sportowych, ale również jako element zimowych uniformów pracowniczych.

Nasze szaliki na zamówienie wykonywane są różnymi technikami. Mamy dziane szaliki z haftem i nadrukiem, szaliki tkane i drukowane, a także kominy drukowane lub polarowe z haftem. Wykonujemy również mini szaliki samochodowe.

Oferta obejmuje różne rozmiary i wzory, dzięki czemu wykonamy szalik na zamówienie idealny dla każdego.

Przy produkcji szalików z nadrukiem istotna jest jakość produktów, a zatem i kontrola każdego etapu ich wykonania. Do produkcji oferowanych przez nas szali wykorzystywany jest wyłącznie wysokiej klasy surowiec, aby zapewnić trwałość i właściwy wygląd szalików.

Nadruki wykonane są nowoczesnymi metodami, które gwarantują odporność na spieranie i płowienie. Szaliki sportowe można bez problemu prać w zwykłej pralce z zastosowaniem standardowych detergentów.

Więcej >>

Szaliki klubowe – produkcja szalików dla klubów sportowych

Zajmujemy się produkcją szalików dla klubów sportowych, kibiców, firm i klientów indywidualnych. Wykonane przez nas szaliki klubowe cechuje wysoka jakość i nienaganny wygląd.

Szaliki klubowe na zamówienie mogą być elementem zimowego ubioru sportowców lub częścią uniformów pracowniczych. Są też idealne dla kibiców klubów sportowych.

Szaliki w klubowych barwach z nazwą zespołu lub jego herbem są lubianym i powszechnie rozpoznawalnym elementem stroju kibicowskiego. Świetnie nadają się do pokazania swoich sympatii wobec danej drużyny. Ułatwiają identyfikację “swoich” na trybunach i poza nimi. Pomagają budować poczucie wspólnoty i przynależności. Są też po prostu świetną ozdobą i funkcjonalnym dodatkiem do ubioru.

Szaliki produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Nie ograniczamy się więc do szalików sportowych. Możemy wyprodukować również szale jako element strojów firmowych, które będą doskonałym nośnikiem reklamy.

Szaliki kibica – szaliki piłkarskie, siatkarskie, drużynowe z własnym wzorem

Szaliki kibica z własnym nadrukiem to jeden z najchętniej wybieranych atrybutów fanów sportu. Są wyrazistym i łatwo rozpoznawalnym elementem identyfikacji wizualnej. Pozwalają zamanifestować swoją sympatię do konkretnej drużyny i budują poczucie wspólnoty na trybunach.

Wykonujemy szaliki piłkarskie, siatkarskie i inne szaliki kibicowskie na zamówienie. Różne techniki wykonania i dowolność w wyborze wzorów, grafik czy kolorów sprawiają, że każdy może stworzyć unikatowy i niepowtarzalny szalik dla siebie.

Nasze szaliki klubowe wykonane są z wysokogatunkowej przędzy akrylowej, dzięki czemu są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku, a jednocześnie trwałe. Są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Hafty umieszczane na naszych szalikach kibicowskich nie spiorą się i nie wypłowieją, zachowają doskonały wygląd przez długi czas.

Szaliki z własnym nadrukiem, wzorem

Szalik z własnym nadrukiem czy wzorem powinien posiadać każdy kibic sportowy. To doskonały sposób na pokazanie swojej miłości do sportu i konkretnej drużyny.

Jednak szalik z własnym wzorem wykorzystać można również do promocji firmy. Umieszczone na nim logo, nazwa czy hasło reklamowe bez wątpienia przykuje uwagę.

Klubowe szaliki według własnego wzoru świetnie sprawdzą się w przypadku sponsorowania drużyn sportowych. Utrzymane w klubowych barwach mogą być wzbogacone o elementy firmowego wizerunku.

Szalik z nadrukiem będzie też eleganckim i atrakcyjnym dodatkiem do zimowych uniformów pracowniczych, szczególnie kiedy wychodzimy do klienta w chłodne dni. Doskonale sprawdzi się na plenerowych eventach czy promocjach, uzupełniając strój pracowników i ułatwiając ich identyfikację w tłumie.

Szaliki z nadrukiem mają więc wiele zastosowań i można je wykorzystać do budowania wizerunku, promocji czy jako element ozdobny.

Zwiń ^