Bidony z herbem, logo lub napisem. Najważniejsze cechy bidonów:

– wykonanie z bezpiecznego tworzywa HDPE
– bidon w różnych wariantach pojemności
– kolor bidonów do wyboru

Bidony z nadrukiem

Koszt zależy od ilości samych bidonów (mały, średni i duży – jak na zdjęciu obok) oraz ilości kolorów nadruku na bidonie. W wycenie podajemy jednostkową cenę netto za bidony z nadrukiem. To nie jest cena za sam czysty bidon czy za sam nadruk, lecz za gotowy nadrukowany bidon.

Stale dostępne są rozmiary: pojemność 600 ml, 750 ml, 900 ml (nowość!) oraz 1000 ml

Bidon 0,6 L ml ma 22 cm wysokości, 0,75 L 24 cm, 1L 27 cm

Dla ilości poniżej 100 sztuk możliwy jest jeden kolor nadruku. Powyżej ilości 100 sztuk, możliwa jest większa ilość kolorów nadruku. Przy zapotrzebowaniu na większą ilość kolorów nadruku niezbędna jest weryfikacja techniczna możliwości wykonania. W standardzie, jako opcję najtańszą, najszybszą i najbardziej sprzyjającą technologicznie dla tego produktu rekomendujemy jeden kolor nadruku. Zobacz jak w praktyce wygląda uproszczenie kolorystyczne herbu na bidonie do jednego koloru.

Oprócz koloru bidonu wybrać można kolor nakrętki oraz korka. Wybór następuje wśród dostępnych kolorów. Zwykle dostępne są kolory: czarny, biały, srebrny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski jasny, niebieski ciemny, różowy, fioletowy, złoty.

Wybór koloru nadruku na bidonie jest nieograniczony, można podać dowolną barwę. Do realizacji potrzebny herb w formacie wektorowym (PDF). W przypadku braku oferujemy usługę wektoryzacji herbu.

Kiedy bidony „występują” grupowo (co daje tym ciekawszy efekt barw drużyny), członkowie klubów sportów zespołowych powinni wiedzieć do kogo należy dany bidon. Tu kłania się słynna anegdotka o bidonie z napisem „Trener” należącym do Janusza Wójcika… Nie zapominajmy jednak, że bidon z logo może również (w grupie lub samotnie) jeździć po świecie – i to w sensie dosłownym. Zamocowany w rowerowej kieszeni może stanowić świetne źródło reklamy transportowanej przez rowerzystów z miejsca na miejsce, polecamy!

Bidony z logo

Bidon z nadrukowanym logo to jeden z tych gadżetów, które przydają się w prawdziwym życiu. Nie tylko ładnie wyglądają na półce, ale również sprawdzą się w boju. Oznacza to zatem, że ich użytkownik obcował będzie z treścią nadruku na bidonie nie tylko u siebie w domu, ale będzie ją ze sobą nosił i woził. To duża zaleta, kiedy myślimy o bidonach reklamowych czy niosących treść promującą np. drużynę sportową. Jasne, plastikowe butelki przewiozą wodę czy napój, natomiast oferowany przez nas bidon to wielokrotnego użytku butelka z Twoim nadrukiem, co znacząco rozszerza funkcjonalność produktu.

Oferujemy bidony z nadrukiem w trzech podstawowych rozmiarach/pojemnościach, jeśli na życzenie możliwe są również inne konfiguracje. Dostępne są różne kolory samych bidonów, a bez ograniczeń jest kolorystyka nadruku. Zaletą jest możliwość nadrukowania bidonu z obu stron, zarówno w części głównej jak i górnej. Popularnym rozwiązaniem jest nadruk dużego logo oraz białego paska powyżej. Ten biały pasek (choć oczywiście nie musi on być tego koloru), jest miejscem na podpisanie bidonu markerem. To wygodne rozwiązanie dla zespołów, drużyn, klubów.

Bidony z nadrukiem

Moda na bidony reklamowe trwa od wielu lat. Potrzeba aktywności fizycznej sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na uprawianie różnorodnych sportów. A bidon jest tym, czego nie może zabraknąć podczas treningu – zarówno tego na świeżym powietrzu, jak i w siłowni czy klubie fitness.

Bidony sportowe z nadrukiem – dla kogo?

Bidony z nadrukiem są doskonałą formą reklamy. Sprawdzają się przede wszystkim w przypadku firm oraz sklepów działających w branży sportowej. Mogą wówczas stanowić ciekawy gadżet dodawany do zakupów lub być oryginalnym prezentem dla kontrahentów. Z powodzeniem sprawdzą się też jako podarunek dla pracowników. Bidonów reklamowych nie może zabraknąć w torbie z gadżetami reklamowymi rozdawanymi w czasie konferencji, szkoleń czy innych eventów skupiających dużą ilość osób. Sprawdzą się jako podarunek dla bywalców klubów fitness czy siłowni, a także członków klubów sportowych. To rozwiązania, po które mogą sięgnąć również korporacje działające poza branżą sportową. Bidon z logo jest praktycznym i nieszablonowym upominkiem rozdawanym uczestnikom maratonów czy innych imprez sportowych, współorganizowanych przez daną firmę.

Bidon reklamowy – dlaczego warto go wybrać?

Dlaczego bidon z nadrukiem jest dobrym gadżetem reklamowym? Powodów jest wiele. Najważniejszym z nich jest praktyczność. Dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu jest warunkiem skutecznego i bezpiecznego treningu. Bidon jest poręczny i pozwala stale uzupełniać poziom płynów. Jest przy tym bardziej przyjazny dla środowiska niż klasyczne napoje w butelkach plastikowych. Jeden bidon można używać przez długi czas, dzięki czemu zastępuje setki jednorazowych butelek. Bidony z logo są także praktyczne, biorąc pod uwagę aspekty reklamowe. Duża powierzchnia pozwala umieścić spory, wyraźny nadruk, który przykuwa wzrok i dzięki temu sprawia, że marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Bidony reklamowe z logo i napisem – sposób na skuteczną i tanią reklamę

Bidony reklamowe z nadrukiem pełnią funkcję skutecznej i jednocześnie dyskretnej reklamy. Noszone w rękach czy przypięte do uchwytu rowerowego podróżują ze swoim właścicielem i w ten sposób rozpowszechniają informację reklamową. Co ważne, są o wiele tańsze od klasycznej reklamy w mediach. Decydując się na bidony z logo lub napisem, z jednej strony można promować swoją firmę, z drugiej dostarczać pracownikom, klientom i kontrahentom satysfakcji w postaci przydatnego gadżetu, co z kolei pozwala budować pozytywny wizerunek marki.

Bidony z nadrukiem – z czego są wykonane?

Bidony sportowe z nadrukiem są zarazem trwałe i bezpieczne dla zdrowia. Wykonane z tworzywa HDPE nie wchodzą w reakcję z wodą i napojami. Nie zmieniają ich smaku i zapachu. Są przy tym bardzo lekkie i pewnie leżą w dłoni. Szczelne nakrętki sprawiają, że można umieścić je w torbie, plecaku czy przypiąć w uchwycie rowerowym. Materiał, z którego powstają butelki z własnym nadrukiem, jest bardzo wytrzymały: odporny na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz niekorzystne czynniki zewnętrze. Zaawansowana technologia nadruku sprawia z kolei, że logo, napis czy herb firmy nawet po długim czasie użytkowania pozostają w niezmienionej formie.

Bidony na zamówienie – gdzie kupić?

Produkcja nadruków na bidonach sportowych umożliwia znakowanie szeregu modeli dostępnych w różnych kształtach, pojemnościach i wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można łatwo znaleźć rozwiązanie spełniające oczekiwania. Wystarczy jedynie skontaktować się z firmą produkującą gadżety reklamowe. Specjaliści najpierw zaprojektują bidon, a następnie, po akceptacji projektu przez klienta, dostarczą gotowe produkty. Warto jednak pamiętać, że minimalna ilość zamówienia obejmuje 50 sztuk produktów.

Więcej zdjęć >>

Zwiń ^