Worki gimnastyczne z herbem lub napisem. Najważniejsze cechy worków:

– wykonanie z impregnowanej tkaniny

Worki sportowe z logo

Worki ze sznurkami umożliwiającymi noszenie worka jak plecaczka.

Nadruk w dowolnej kolorystyce: herb, logo napis lub zupełnie inna grafika!

Za dopłatą możliwa personalizacja worków

Na życzenie symulacja wyglądu worka z logo

Oferowane worki są wysokiej jakości, szyte od zera, drukowane w procesie produkcyjnym. Jeśli zależy Ci jednak na niższej cenie, możemy drukować na gotowych workach (przy nadruku jednokolorowym będzie to rozwiązanie tańsze). Możliwy również nadruk na jasnych workach bawełnianych.

Worki sportowe

Worki sportowe możemy podzielić na worki gimnastyczne oraz worki na buty. Te pierwsze również służą do przenoszenia obuwia (i nie tylko: koszulka na zmianę też się zmieści!), mają również dodatkową funkcję plecaka, w postaci dołączonych sznurków-szelek do noszenia na plecach. Worek sportowy bywa niedoceniany, tymczasem jest bardzo funkcjonalną torbą, która pusta, po opróżnieniu, daje się łatwo złożyć, spakować, schować. Tego z plecakiem czy torbą sportową nie uczynimy. Owszem, inna jest pojemność, natomiast worek sportowy jest w zupełności wystarczający do przeniesienia obuwia i stroju sportowego.

Worki z własnym nadrukiem

Worki gimnastyczne

Worek kojarzy się wielu z „gimnastyką”, co młodszym może jednak mówić mniej. Dzisiaj częściej niż na „gimnastykę” (zastąpioną w szkole przez zajęcia wychowania fizycznego, zwane skrótowo „Wu-eFem”) worki służą do zabrania stroju na „trening”. Można zatem mówić również o workach treningowych, jednak nie chodzi o worki treningowe bokserskie. :) Dodatkowym udogodnieniem przy worku przenoszącym nasz strój treningowy może być (dla większych produkcji) opcja dodatkowej kieszeni z przeznaczeniem na dokumenty, pieniądze, telefon czy klucze.

Worki turystyczne

Worek sportowy z nadrukiemWorek posłuży na zajęcia sportowe, ale nie oznacza to, że nie będzie pomocny na wycieczkę za miasto czy wyprawę górską. Jak wspomniano wcześniej, w odróżnieniu od plecaka, worek jest lżejszy i ma mniejszą pojemność, zatem może być dobrą torbą-plecaczkiem dla najmłodszych, zmieści się w nim koszulka na przebranie i prowiant na drogę. Jak widać, możliwości użycia jest sporo, a wiemy, że ten rodzaj torby (jako wygodnie zamykany, z łatwym dostępem do zawartości) cenią sobie również… młode mamy.

Worki sportowe z nadrukiem

Niezależnie od przeznaczenia, co opisane zostało powyżej, każdy rodzaj zastosowania worka można podkreślić odpowiednim oznakowaniem. Na workach turystycznych można zamówić grafikę z górami. Na workach treningowych możemy nadrukować nazwę klubu sportowego. Worki reklamowe, bo o tym jeszcze nie było, mogą zawierać nazwę firmy, worki promocyjne – logo miasta. Możliwości wiele, a worek ma sporą powierzchnie nadruku (wedle budżetu: z jednej lub z dwóch stron), który cechuje brak limitu kolorów!

Worki sportowe z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Worki sportowe z nadrukiem doskonale nadają się do noszenia obuwia czy stroju na zmianę. Przydadzą się nie tylko dzieciom w szkole, ale i dorosłym na siłownię czy trening.

Worki sportowe z nadrukiem są lekkie i zajmują niewiele miejsca. Po opróżnieniu można je złożyć i schować. Taki spersonalizowany worek sportowy może zatem pełnić funkcję bardzo praktycznej torby o dowolnym przeznaczeniu. Przyda się nie tylko na treningi, ale również w podróży, a nawet na co dzień.

Oferujemy worki sportowe na indywidualne zamówienie w wersji z dołączonymi sznurkami-szelkami i bez nich. Praktyczne sznurki umożliwiają noszenie worka jak plecaka, co podnosi jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Worki sportowe z nadrukiem dla kibiców

Worek sportowy z logo, odpowiednim napisem czy herbem drużyny to świetny sposób na pokazanie swoich sympatii i preferencji względem ulubionych klubów sportowych. Doskonale uzupełni strój kibicowski nie tylko na stadion, ale także na co dzień.

Worki sportowe dla kibiców świetnie nadają się dla dzieci i nastolatków chcących każdego dnia wspierać swoje ulubione kluby i okazywać im swoją sympatię Taki worek sportowy wykorzystać można więc jako szkolny worek na obuwie czy na zajęcia wychowania fizycznego.

Jednak praktyczny i kompaktowy worek sportowy z własnym nadrukiem przyda się także dorosłym. Będzie idealny, aby zabrać obuwie czy strój na siłownię i codzienny trening. Pomoże określić swoją przynależność do konkretnej grupy kibicowskiej i identyfikację “swoich” nie tylko na stadionie, ale i poza nim.

Więcej >>

Reklamowe worki sportowe z nadrukiem

Worki sportowe z nadrukiem firmowym to z kolei świetny gadżet reklamowy. Można go wykorzystać do zaprezentowania różnych elementów marketingowych przedsiębiorstwa, takich jak np. logo, nazwa firmy czy grafiki i hasła reklamowe.

Firmowy worek sportowy będzie atrakcyjnym prezentem dla klientów lub nagrodą w konkursach i loteriach. Takie praktyczne i estetyczne gadżety reklamowe z nadrukiem są bardzo skutecznym sposobem na promocję firmy. Noszone przez “zwykłych ludzi” niezwiązanych bezpośrednio z firmą pomogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zbudują pozytywny wizerunek marki.

Worki sportowe na indywidualne zamówienie będą też idealne dla organizatorów rozmaitych wydarzeń. Nadruk można powiązać z konkretnym eventem, tworząc w ten sposób miłą i praktyczną pamiątkę dla uczestników i gości. Taki worek sportowy z własnym nadrukiem wykorzystamy np. jako element pakietu promocyjnego czy reklamowego na konferencjach i targach lub dodatek do wyposażenia pracowników i reprezentujących firmę hostess.

Worki sportowe z własnym nadrukiem na wiele okazji

Worki z nadrukiem

Worki sportowe z nadrukiem wedle indywidualnego projektu mają wiele zastosowań. Przydadzą się osobom prywatnym, jak i klientom instytucjonalnym. Będą doskonałym dodatkiem do ubioru kibica lub stroju pracowniczego. Sprawdzą się jako gadżet promocyjny i podarunek dla klientów. Znajdą zastosowanie na co dzień oraz przy szczególnych okazjach i eventach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno podstawowe worki sportowe, jak i modele ze sznurkami umożliwiającymi noszenie ich jak plecaka oraz worki z dodatkową kieszenią. Produkujemy je z impregnowanej tkaniny wysokiej jakości. Nadruk wykonujemy z jednej lub obu stron.

Worki sportowe z nadrukiem

Zwiń ^