Mini szaliki do auta – szaliki samochodowe. Cienkie szale drukowane do zawieszenia (miniszarfy). Najważniejsze cechy produktu:

– standardowy rozmiar ok. 40 x 9 cm + frędzelki
– realizujemy wzory nadesłane lub proponujemy własny
– dwa haczyki, dwie przyssawki w komplecie

Miniszaliki do samochodu

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

– materiał 100% poliester
– technika wykonania: sublimacja
– możliwa dowolna grafika, pełna kolorystyka

W standardzie białe frędzelki. Dla minimum 250 sztuk możliwy inny kolor frędzli (może wymagać dłuższego oczekiwania niż biały standard).

Auto szaliki miniMini szaliki do samochodu

Mini szaliki samochodowe na zamówienie

Szaliki samochodowe na zamówienie

Mini szaliki samochodowe – produkcja mini szalików na zamówienie

Mini szalik samochodowyMiniszalik to odpowiednik klasycznego szalika kibica. Jest to po prostu zminiaturyzowana forma tego gadżetu. Jako, że to właśnie szalik jest symbolem wsparcia, przywiązania do zespołu, jego wersja mini ma pozwolić na założenie szalika… w samochodzie. O ile mało kto podróżuje z szalem na szyi (zwłaszcza w słoneczny, letni, ciepły dzień!), o tyle powiesić szalik w pojeździe może każdy. Zwłaszcza, że nasz malutki szalik dostarczany jest opcją powieszenia oraz przyssawkami do szyb.

Mały szalik do samochodu ma długość około czterdziestu centymetrów, jest zatem około trzy i pół razy mniejszy niż szal tradycyjny. To je różni. A co łączy? Łączyć może, ale nie musi, technika wykonania. Najpopularniejsze szale na szyje są dziane i miniszalik może być również dziany. Jako jednak, że miejsca na mini-szalu jest mało, ta technologia nie sprawdzi się tu najlepiej. Herby nie wyszłyby czytelnie, a na napisy nie starczyłoby przestrzeni. Co więc zrobić?

Mini-szaliki drukowane! Oto rozwiązanie: zminiaturyzować i wydrukować. Dzięki tej temu rozwiązanie nasz mini szal może mieć dowolną kolorystykę (brak limitu kolorów!), precyzyjne herby i wzory, w tym również przejścia tonalne, cienie, gradienty. Nic nas nie ogranicza, a dodatkowo nasz samochodowy szaliczek może prezentować dwa projekty: jeden z jednej strony, drugi z drugiej. Pasażerowie mogą zatem widzieć od środka inny wzór niż spoglądający z zewnątrz.