Skarpetki z logo. Najważniejsze cechy skarpet:

– skarpety na co dzień, z herbem lub logo

Skarpety z logo

Skarpeta może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa skarpeta lewa inna od prawej, za dopłatą.

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Skład surowcowy: 80% bawełna, 20% elastan

Skarpety z logoSkarpety w paski

Polecamy także:

Ważne: wzór na skarpecie jest dziany (grafika wzorowana w skarpecie, to nie jest nadruk), stąd niezbędne są pewne uproszczenia (redukcja kolorów czy detali we wzorze). Zobacz przykładowe uproszczenia.

Skarpety codzienne z logo – wygoda nie tylko od święta

Skarpety codzienne z logo to nie tylko komfort i ochrona dla naszych stóp o każdej porze roku, ale również skuteczny sposób na dyskretną i elegancką reklamę. Firmowe skarpetki z logo zamawia u producenta już w tej chwili każda firma sprzedająca produkty lub oferująca usługi na szeroką skalę. Także prywatni przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą na nieco mniejszą skalę, mogą zainwestować w gustowne i dobrej jakości skarpety z logo. Mogą one posłużyć m. in.:

  • jako gadżet w podziękowaniu dla wspólników w biznesie, dołączony do zestawów prezentowych w postaci kalendarzy, breloczków czy innych produktów zawierających nadruk naszego logo
  • sportowcom w czasie różnych rozgrywek, jeśli dana firma jest sponsorem ważnego wydarzenia sportowego lub konkretnej drużyny
  • jako niewielka, ale dość zauważalna forma reklamy na nogach sportowców udzielających się na boiskach o lokalnym lub ogólnokrajowym zasięgu
  • jako użytkowy system naszej rozpoznawalności jako marki w świecie sportu i biznesu

Firmowe skarpetki z własnym logo dziś zaprojektować możemy w pełni samodzielnie! Jeśli mamy pomysł na nasz znak firmowy, wystarczy znajomość najprostszego programu graficznego, wymyślenie nazwy i oddanie projektu producentowi skarpetek firmowych, zajmującemu się już kompleksową realizacją. Jeśli nie mamy zdolności graficznych, ani pomysłu – zawsze pomóc nam mogą wykwalifikowani profesjonaliści. W porozumieniu z nami stworzą unikalne logo oraz znak, który znaleźć się będzie mógł nie tylko na firmowych skarpetkach, ale również na dowolnie wybranej formie przemysłowej lub odzieżowej. Wytrzymałe skarpetki do codziennego noszenia w praktyce sprawdzają się znakomicie. Znaki graficzne oraz napisy zachowują trwałość kształtów i kolorów. Solidne skarpety z nadrukiem są to produkty w pełni godne zaufania, a ich właściciele są usatysfakcjonowani z korzystania.

Przy zamawianiu skarpet własnego wzoru nie przyjmujemy zamówień na pojedyncze pary. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba wyprodukowanych skarpet może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja skarpet dedykowana jest dla odbiorców hurtowych, nie „na sztuki”.