Smycze na klucze z nadrukiem, wizytowniki i inne potrzeby. Najważniejsze cechy smyczy:

– szerokość ok. 2,5 cm
– plastikowy łącznik
– metalowy karabińczyk

Smycze z logo

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Smycz drukowana z logoSmycze z nadrukiem

Smycz drukowana PolskaSmycz drukowanaSmycze drukowane własny wzór

Smycze drukowane na zamówienie

Smycze z własnym nadrukiem

Smycze drukowaneSmycze drukowane Smycze z nadrukiemSmycze drukowane

W ofercie również:

  • smycze innej szerokości

  • szekle
  • smycze krótkie

Smycze z nadrukiem – własny napis, logo

Kiedyś smycz kojarzyła się tylko ze zwierzętami, później z kluczami, dziś z reklamą i promocją. :) Dzięki wiszącym na szyi smyczom możemy nie tylko przypiąć wspomniany klucz, ale również identyfikator, wizytówkę, ale również zaprezentować bliskie naszemu sercu barwy, treści, symbole. Smycz na klucze drukowana jest bez ograniczeń kolorystycznych, jedynie wąska przestrzeń powoduje, że grafika musi być przygotowana ściśle pod ten produkt.

Smycze drukowane

Produkcja smyczy drukowanych to nie tylko nadruk, ale również dobór akcesoriów. W standardzie proponujemy karabińczyk z metalu oraz złączkę z plastiku, jest to najbardziej popularne rozwiązanie, optymalne również pod względem stosunku ceny do jakości, a także dające komfort użytkowania (możliwość odpięcia końcówki z kluczami czy identyfikatorem). Na życzenie jednak możliwe są inne warianty końcówki: jeśli potrzebujesz czegoś szczególnego – napisz do nas. Jako klasyczną sugerujemy smycz drukowaną (na zdjęciu), ale jeśli potrzebujesz droższej naszywanej (uwaga: tu miejsce na nadruk jest węższe) lub innego rozwiązania, daj znać. :)

Więcej >>

Smycze reklamowe

Gadżety reklamowe to świetny sposób na promowanie firmy. Jednymi z najbardziej popularnych drobiazgów są smycze z nadrukiem. Praktyczność idąca w parze z niską ceną sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla dużych korporacji, ale także dla niewielkich firm, które chcą stać się bardziej rozpoznawalne.

Smycze z nadrukiem – nie tylko do kluczy

Smycze reklamowe na przestrzeni lat zyskały ogromną popularność. Są niedrogie i jednocześnie świetnie spełniają swoje zadanie. Ceni się je przede wszystkim za praktyczność. Smycze wyposażone w karabinek pozwalają na przypięcie kluczy. W ten sposób można zawsze mieć je pod ręką. Można też nosić na nich identyfikatory czy przepustki, jak również pendrive’y. Dostępne są także smycze z nadrukiem mające uchwyt na telefon komórkowy. Można zawiesić je na szyi lub przypiąć do szlufki spodni i w ten sposób mieć pewność, że telefon nie wypadnie z kieszeni. Smycz reklamowa posiada plastikowy łącznik, dzięki czemu można łatwo odpiąć od niej identyfikator bądź telefon komórkowy.

Dlaczego warto postawić na smycze reklamowe?

Smycze reklamowe są cenione między innymi za trwałość. Wykonane z solidnych materiałów, przez długi czas zachowują swój pierwotny wygląd. Większość smyczy jest wykonana z poliestru – tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia oraz działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Można także wybrać jeszcze bardziej solidne rozwiązanie, czyli smycz reklamową naszywaną. Gadżet tego typu składa się z dwóch warstw taśmy: górnej, poliestrowej oraz spodniej – w postaci grubszej, kolorowej taśmy bez nadruku. Wybierając smycz na klucze, warto też zwrócić uwagę na rodzaj nadruku. Jeszcze do niedawna prym wiódł sitodruk. Dziś stosuje się bardziej zaawansowaną technikę nadruku sublimacyjnego, pozwalającego oddać pełnię kolorów oraz wydobyć głębię logo czy jakiejkolwiek innej grafiki, której zadaniem jest ozdobienie gadżetu. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda wyróżnia się trwałością. Nadruk jest zatopiony w materiale, dzięki czemu nie ściera się i nie traci swojego pierwotnego wyglądu nawet po długim czasie użytkowania.

Smycz z logo – sposób na skuteczną i niedrogą reklamę

Dzięki wielu możliwościom użycia, smycze z logo firmy są doskonałym sposobem skutecznej i jednocześnie nienachalnej reklamy. Przykuwają wzrok, czyniąc w ten sposób logo marki bardziej rozpoznawalnym. O ich dużym zasięgu działania i związanej z nim skuteczności świadczy chociażby fakt, że od wielu lat pozostają w czołówce najbardziej popularnych gadżetów reklamowych i nigdy nie wyszły z mody. Smycze reklamowe sprawdzają się w charakterze drobnych upominków. Można rozdać je pracownikom firmy lub kontrahentom w pakiecie z innymi materiałami reklamowymi. Smycz z nadrukiem jest także nieodłącznym elementem targów branżowych, konferencji i innych eventów.

Smycz na klucze – gdzie kupić hurtową ilość?

Produkcja smyczy do kluczy daje różne możliwości. W firmie specjalizującej się w tworzeniu gadżetów reklamowych można więc zamówić warianty z logo firmy albo jakimkolwiek innym nadrukiem. Dużą popularnością cieszą się smycze z własnym napisem. To, co znajdzie się na nich, zależy jedynie od inwencji zamawiającego. Wystarczy jedynie zwrócić się do specjalistów, którzy zaprojektują smycz z własnym napisem, dopasowując wielkość grafiki do rozmiarów taśmy. Smycze można zamawiać w pakietach liczących co najmniej 50 sztuk.

Zwiń ^