Stroje sportowe do biegania i treningów. Sportowe koszulki na zamówienie z własnym wzorem, logo, do biegu, gry i rekreacji, szyte od zera na Twoje zamówienie. Najważniejsze cechy koszulek biegowych:

– Twoja kolorystyka, dowolna grafika
– koszulka do biegania drukowana oraz szyta od podstaw
– oddychający materiał sportowy

Koszulki do biegania

Produkcja spersonalizowanych koszulek biegowych. Stały napis (np. nazwa grupy) jest w cenie koszulki, indywidualny numer startowy lub/oraz nazwisko za dopłatą.

Wyprodukowanie koszulek oznakowanych naszym logo Hoosar jest tańsze.

Koszulki do biegania szyte są z dzianiny z jonami srebra, materiał termoaktywny cechujący się przewiewnością, szybkim czasem wchłaniania wilgoci i krótkim czasem suszenia. Koszulka biegowa daje uczucie miękkości i posiada okrągły dekolt.

Nie trzeba posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij e-mailem herb i podaj barwy zespołu, a zaproponujemy koszulkę dla Ciebie! Możesz również przekazać nam inspirację koszulkami, które widziałeś – możemy wziąć pod uwagę oczekiwany klimat stroju.

W cenie koszulki zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy (brak ograniczeń), reklamy sponsorów w dowolnych miejscach oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów dobrej jakości potrzebna może być odpłatna obróbka graficzna.

Koszulki do biegania z nadrukiem

Koszulki do biegania to nieodzowny element treningu biegowego czy zawodów sportowych. Koszulka do biegania musi więc zapewniać jak największy komfort, tym samym pozwalając jej użytkownikowi na maksymalne skupienie w dążeniu do celu, jakim jest ukończenie wyścigu. Oczywiście koszulki biegowe to świetne pole do wyrażenia swoich upodobań bądź przynależności. Zdobiona indywidualnym wzorem bądź napisem, koszulka biegowa pomaga wyróżnić się podczas zawodów sportowych. Kiedy w konkurencji uczestniczy kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób, koszulka biegowa z własnym nadrukiem pozwala też na łatwiejszą identyfikację zawodnika. Bez względu na to, czy będzie to bieg uliczny, terenowy na orientację, czy dowolna forma maratonu, koszulki do biegania zawsze powinny znajdować się w ekwipunku dobrze przygotowanego zawodnika. Praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji dają możliwość wyboru koszulki do biegania zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika.

Więcej informacji

Koszulki do biegania z nadrukiem na zamówienie

Koszulki do biegania z nadrukiem na zamówienie to idealny sposób na zaakcentowanie przynależności do grupy albo klubu sportowego. Koszulka do biegania na zamówienie to również znakomity pomysł na prezent dla miłośnika sportów biegowych. Koszulka do biegania z nadrukiem jest świetną alternatywą dla tradycyjnych propozycji. Wykonana z wysokiej jakości oddychającego materiału sportowego, z powodzeniem konkuruje z rozwiązaniami markowych producentów. Koszulki do biegania z własnym nadrukiem posiadają dodatkowo szereg atutów. To nie tylko przystępne ceny, ale możliwość samodzielnego zaprojektowania koszulki do biegania od podstaw. W ten sposób każdy użytkownik już na starcie może wyróżnić się oryginalnym strojem sportowym doskonałej jakości. Żywe kolory i wyraziste desenie dodadzą dynamicznego wizerunku podczas biegu. Z kolei miękkie, termoaktywne dzianiny o optymalnej gramaturze, z których wykonane są koszulki biegowe, charakteryzują się przewiewnością i szybkim odprowadzaniem wilgoci.

Personalizowane koszulki biegowe z nadrukiem

Personalizowane koszulki biegowe z nadrukiem mają za zadanie nie tylko pełnić funkcję wygodnego stroju sportowego, ale też wyróżniać w tłumie – zarówno podczas treningu, jak i na zawodach. Projekt koszulki do biegania na zamówienie można zlecić specjalistom, którzy na podstawie przedstawionych oczekiwań i materiałów graficznych przygotują propozycje. Wystarczy sprecyzować, jakie barwy zespołu mają dominować na koszulce, dostarczyć niezbędne grafiki, logo bądź herby, aby w krótkim czasie oczekiwać na efekt końcowy w postaci gotowego projektu do akceptacji. Koszulka biegowa z nadrukiem to także doskonały nośnik reklamowy, na której śmiało zmieści się nie tylko drużynowy herb, imię i nazwisko czy numer startowy, ale logotypy sponsorów. Koszulki biegowe z nadrukiem sprawdzą się też w charakterze materiałów marketingowych. Koszulka do biegania z nadrukiem na zamówienie zawsze i w każdych warunkach prezentuje się efektownie, potęgując wizerunek aktywnego użytkownika.

Zwiń ^