Rękawiczki polarowe z haftowanym napisem lub herbem. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonane z ciepłego polaru
– ze ściągaczem
– rozmiar uniwersalny męski, na życzenie młodzieżowy
– dowolny haft na obu rękawiczkach w cenie
– ilość minimalna: 20 par

Rękawiczki z haftem

Ilość par rękawic
Cena netto za parę
20 19,99 zł
30 18,99 zł
50 17,99 zł
75 16,99 zł
100 15,99 zł
150 i więcej 14,99 zł

Zobacz koszty dostawy

Standardowo kolor czarny. Na życzenie, przy zamówieniach powyżej 100 par, możliwe inne kolory, np. biały, czerwony, niebieski (+1 zł netto).

Czas realizacji: ok. 14 dni.

W cenie haft na obu rękawiczkach

Poniżej przykładowe hafty:

Rękawiczki z haftem

Rękawiczki polarowe

Rękawiczki z własnym haftem

Rękawiczki to w czasie zimowym nieodzowny element ubioru, co powoduje, że jako popularne akcesorium jest świetnym nośnikiem symboli, idei, marek, herbów i logotypów. Rękawiczka z haftem przykuwa uwagę, gdy haftowana aplikacja odpowiednio kontrastuje z polarowym tłem. Haft może być też dyskretnym oznakowaniem, kiedy wybrany kolor nici będzie zbliżony do koloru samej rękawiczki. Zarówno lewa jak i prawa rękawiczka mogą posiadać dwa różne hafty, zatem na jednej może być wyhaftowany np. herb miasta, na drugim drużyny itp., przykładów tego typu zastosowania jest więcej i ogranicza je jedynie wyobraźnia.

Rękawiczki z własnymi haftami wykonane są z materiału polarowego, co sprawia, że są produktem ciepłym, funkcjonalnym. To nie są „rękawiczki reklamowe”, na jeden raz. To solidny, szyty od podstaw produkt. Rękawiczki posiadają ściągacz i dostępne są w standardzie w uniwersalnym rozmiarze męskim lub na życzenie w rozmiarze młodzieżowym, wybieranym też często przez kobiety. Podstawowym kolorem rękawiczek jest czarny, natomiast dysponujemy również polarem w innych kolorach (np. czerwony, niebieski, granatowy) i na życzenie można uszyć również rękawice w innych barwach – prosimy dopytać e-mailem. Może się zdarzyć, że kolor inny niż czarny wymagać będzie wyższej ilości minimalnej rękawiczek; ilość podstawowa dotyczy rękawiczki czarnej.