Sportowe czapki drukowane. Najważniejsze cechy czapek:
– lekka czapka jesienno-wiosenna, treningowa – biegowa
– bez ograniczeń co do wzoru
– dowolna liczba kolorów

Czapki drukowane

– wykonane z poliestru z domieszką elastanu
– technika nadruku: sublimacja
– zamówienia wielokrotności 3 sztuk

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Do produkcji czapek potrzebne jest logo klubu/firmy w odpowiedniej jakości, mile widziany plik wektorowy (PDF).

Czapki drukowane

Czapki na jesień, wiosnę i zimę (z wyłączeniem największych mrozów). Idealne do uprawiania sportu, ale dzięki niesamowitym możliwościom graficznym bywają też zamawiane do użytku codziennego. To nakrycie głowy drukowane jest przed zszyciem, dzięki czemu na czapce może być nawet zdjęcie. Tu uwaga: zdjęcie – tak, ale dobrej jakości. Do wydruku potrzebna jest odpowiednia rozdzielczość, zatem prosimy o nadsyłanie herbów, fotografii czy grafik w jak największym rozmiarze. Mile widziany plik w grafice wektorowej.

Sportowe czapki drukowane to możliwość zaprezentowania dużego rozmiaru wzoru (w przeciwieństwie do haftu na czapce dzianej), co daje spore możliwości promocyjne, reklamowe. Wykorzystać tę właściwość można również do „oznakowania” dzieci na wycieczce czy obozie. Czapki produkowane pod naszą marką hoosar są drukowane na białym poliestrze z domieszką elastanu, dzięki czemu są sprężyste i przylegające do głowy. Biel oryginalnego materiału pokrywana jest wysokiej jakości barwnikiem w dowolnym kolorze. Na życzenie udzielamy wsparcia w przygotowaniu projektu.

Czapki wiosenno-jesienne z nadrukiem

Trybuny zapełnione kibicami w klubowych czapkach to na pewno niesamowity widok, które utrwalony na zdjęciach oraz filmach będą prezentować się wspaniale. Jesień zmusza do zmiany garderoby z czapek z daszkiem na czapki cieplejsze, ale nie za ciepłe. W naszej ofercie znajdują się czapki treningowe drukowane w całości, które spełnią się idealnie jako ochrona głowy i uszu kibica, zawodnika czy trenera, podczas chłodniejszych dni i wieczorów. Możemy nazwać je czapkami przejściowymi, „wiosna/jesień”.

Czapki sublimowane wykonane są w całości wykonane z poliestru z domieszką elastanu, dzięki czemu są sprężyste i przylegające do głowy. Produkcja czapek drukowanych z naszym logotypem Hoosar jest tańsza. Dzięki technice nadruku, jaką jest sublimacja, możliwości produkcyjne czapek są nieograniczone. To oznacza, że czapka może mieć dowolny wzór, napis, herb, logo, dowolną ilość logotypów (będzie to idealnym rozwiązaniem dla klubów mających wielu sponsorów), jak rownież dowolny kolor (lub kolory!).

Lekka czapka drukowana zostanie na zimę zastąpiona czapką zimową, ale na wiosnę może zostać ponownie wyciągnięta z szafy, przyjmując swoje drugie życie. Możemy pomóc w przygotowaniu wzoru: prosimy jedynie o nadesłanie herbu, barw klubowych oraz krótkiej informacji, jak wyobrażaliby sobie Państwo wygląd czapek.

Więcej zdjęć >>

Zwiń ^