Jeśli prowadzisz sklep z gadżetami na Mistrzostwa Świata to dobrze trafiłeś! Dzięki Faneo.NET możesz wyprodukować szaliki, koszulki, czapeczki i inne gadżety reprezentacji na Mundial 2022 roku w Katarze.

W sprzedaży detalicznej znajdują się oficjalne piłki turnieju (Adidas Al Rihla), maskotki Mundialu (La’eeb) i koszulki reprezentacji. Możemy zapewnić hurtowe ilości tego asortymentu (dostarczamy je od 2004 roku), natomiast w tym miejscu większy nacisk chcemy położyć na produkcję własnych gadżetów na Mistrzostwa Świata.

Na wstępie zaznaczmy, że użycie oficjalnego logo MŚ Katar 2022 jest wykluczone. Nie wyprodukujemy również gadżetów, które miałyby w jakiś sposób się do niego odnosić (przeróbki, modyfikacje). Jest to nie tylko niezgodne z prawem, ale również nie ma żadnego sensu. Czym innym są produkty turnieju, czym innym gadżety kibica. Nie jest zastrzeżona data mistrzostw, nie są zastrzeżone nazwy państw uczestników Mundialu, ich barwy itd., można zatem wyprodukować gadżet, który pozostanie w klimacie rywalizacji o mistrzostwo świata w piłce nożnej, ale jednocześnie niełamiący praw do znaków towarowych, licencji itp.

Wśród najpopularniejszych gadżetów turniejowych wyróżniamy

  • szaliki
  • czapki
  • koszulki

W razie potrzeby służymy e-mailową konsultacją co do sposobu wykonania (dziany/tkany, haft/nadruk, sitodruk/sublimacja, bawełna/poliester itp. itd.).