Poniżej garść informacji o tym jak składać zamówienia:

  • Zamówienia składa się drogą e-mailową pod adresem faneo@faneo.net

Informacji ogólnych możemy udzielić telefonicznie, ale szczegóły zamówień jedynie na e-mail

  • Prosimy precyzyjny tytuł wiadomości. Zamiast ogólnego „Zamówienie”, „Wycena”, „Koszulki” pomocna będzie informacja „Szaliki KS Czarni”, „Koszulki polo AutoHandel”, „Skarpety Basket Rzeszów” itp.

Jeśli już korespondujemy i w temacie wiadomości znalazł się numer zamówienia (np. p4321), nie usuwaj go z tematu, zachowaj ciągłość korespondencji.

  • Jeśli załączniki dołączane do wiadomości (wzory i logotypy najlepiej nadsyłać w grafice wektorowej, w formacie PDF) będą miały nazwy ułatwiające rozpoznanie zawartości (np. „SzalikBasketRzeszow.pdf” czy „Opole-herb.png”) zamiast „logo.gif”, „herb.ai”, „projekt.pdf”,

Dodanie dobrze opisanych załączników przyspiesza obsługę zlecenia i przybliża do uzyskania właściwego efektu końcowego. Ważne: wysłanie logotypu w dwunastu wersjach („do wyboru”) nie ma sensu. Prosimy o jedno logo, w najlepszej dostępnej rozdzielczości (a najjlepszy będzie plik grafiki wektorowej w formacie PDF).

  • Dołącz do zamówienia maksymalnie wiele szczegółów, wysłanie wiadomości „chcę kupić czapki, proszę o kontakt” niczego nie wnosi.

Przykładowe, dobrze opisane zamówienie:

Zamawiam 50 czapek zimowych z haftem, niebiesko-czerwone (dwa poziome pasy, góra niebieska, dół czerwony). Załączam herb zespołu w pliku herb_ks_czarni.pdf

Dane do faktury:
KS Klub Sportowy
ulica oraz numer
kod pocztowy, miejscowość

Adres dostawy:
Nazwa firmy
Jan Kowalski
ulica oraz numer
kod pocztowy, miejscowość
telefon 789 456 123

  • Jeżeli potrzebujesz produktu na mecz/wyjazd/imprezę okolicznościową/święta, poinformuj nas o tym składając zamówienie. Czas produkcji jest zmienny, zależy od obłożenia maszyn i natężenia prac, które trzeba wykonać ręcznie (szycie) na co wpływ ma również moment złożenia zamówienia (np. jesienią jest bardzo wiele zamówień na szaliki, przez co czas realizacji jest dłuższy niż latem). 

Im szybciej złożysz zamówienie, tym szybciej otrzymasz produkty. Jeśli potrzebujesz zamówienie za miesiąc, a zwlekasz tydzień z jego złożeniem, ryzykujesz jego nieotrzymanie na czas.

 

  • Niektóre realizacje prezentujemy na naszej stronie internetowej lub/oraz w mediach społecznościowych jako nasze portfolio. Jeśli nie życzysz sobie, aby zdjęcie Twego produktu znalazło się w sieci, poinformuj nas o tym.