[ Strona informacyjna: Jesień 2022 ]

Produkujemy gadżety zarówno ze projektów nadesłanych jak i wykonujemy wzory dla Klienta. Proste adaptacje na podstawie nadesłanych materiałów są w cenie produkcji. Możliwe jest również odpłatne wykonanie propozycji wyglądu gadżetów jeśli nie masz sprecyzowanej wizji swojego produktu.

Najszybszą drogą jest nadesłanie swoich gotowych plików do produkcji. W większości przypadków nie wymagają one skomplikowanych makiet, lecz wystarczy szkic, zarys koncepcji, które każdy może wykonać w programie graficznym lub nawet na kartce papieru, której zdjęcie wystarczy nadesłać na e-mail.

Jeśli masz do dyspozycji swojego grafika – napisz do nas, a prześlemy szczegóły techniczne do wykonania projektu.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz nadsyłać swojego wzoru ani rysunku, możesz zamówić u nas koncepcję dla siebie. Przedstawimy motywy do wyboru i preferowane opcje przygotujemy we wskazanej przez Ciebie kolorystyce. Koszt opracowania zależy od produktu, szczegóły poniżej. Cena prac graficznych jest bezzwrotna, obejmuje koszt wykonania grafik i nie wiąże się z zamówieniem gadżetów.

Popularne pytania:

  • Czy otrzymam fakturę na projekt? Tak. Dane do faktury podaj w formularzu zamówienia, NIP w polu „Uwagi”.
  • Ile trwa opracowanie wzoru: do 24 godzin (w dni robocze).
  • Ile motywów mogę wybrać do wizualizacji? Trzy (otrzymasz wtedy 3 różne warianty wyglądu produktu).
  • Czy mogę wskazać motyw spoza proponowanych? Tak.
    Jeśli będzie spełniał wymagania techniczne na produkt i nie będzie łamał praw autorskich, zaadaptujemy go na Twoje potrzeby.
  • Czy można dokonać zmian w otrzymanych projektach? Tak, w cenie są dwie sesje zmian.
    Zgłaszasz listę zmian – aktualizujemy wzory, następnie zgłaszasz drugą listę zmian – aktualizujemy ponownie.

Składając zamówienie podaj w nim ten sam adres e-mail, z którego korespondujesz w sprawie produktu. Dzięki temu szybko przypiszemy płatność do zapytania.

Złożyłeś już zamówienie i masz pytanie? Zadaj je e-mailem Jeśli w czasie składania zamówienia założyłeś konto, masz do niego dostęp w sekcji Moje konto

Otrzymaliśmy też kilkukrotnie inne pytanie: „Mam zaryzykować, wpłacając z góry?”. Uprzedzając te obawy, odpowiadamy: jeśli boisz się wpłacić – nie wpłacaj. Jeśli wątpisz, że otrzymasz wzór, który zamówiłeś – nie zamawiaj. Jeśli masz wątpliwości, rozwiej je poświęcając kilka minut minut na przejrzenie naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej galerie gotowych już produktów. Jeśli nie masz tych kilku minut – nie trać nerwów, nie ryzykuj, nie zamawiaj. Jeżeli ktoś obawia się zapłacić 30 zł za pracę grafika, który na podstawie proponowanych wzorów i otrzymanych informacji przygotuje propozycje wyglądu produktu, a w razie potrzeby dokona poprawek – lepiej dla własnego zdrowia nie zamawiać tej usługi.