Banery drukowane. Najważniejsze cechy banerów:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– dowolny rozmiar

Produkcja banerów

Koszt wydruku: 50 zł netto za 1 metr kwadratowy

Jak wyliczyć koszt baneru? Mnożymy wysokość razy szerokość (w metrach), np.:
flaga 100×200 cm to 1 razy 2 m, czyli 2 m2 * 50 zł = 98 zł netto
flaga 90×400 cm to 0,9 razy 4m, czyli 3,6 m2 * 50 zł = 180 zł netto
flaga 1,3×520 cm to 1,3 razy 5,2m, czyli 6,76 m2 * 50zł = 338 zł netto

Minimalne zamówienie 99,99 zł netto

Przy większych zamówieniach (bardzo duży rozmiar wydruku lub większa ilość mniejszych banerów) rabat! Zapytaj e-mailem.

Banery tekstylne drukowane jednostronnie na materiale poliestrowym o gramaturze 200.

Banery bardzo duże będą zszywane z kilku kawałków.

Banery na zamówienie

Bannery reklamowe, od flag różni głównie przeznaczenie. Wydruki na materiale banerowym  sprawdzają się świetnie sprawdzą się w biznesie do celów marketingowych. Drukowany baner łatwo złożyć i przetransportować, jest stosunkowo lekki i nie wymaga wysiłku montażowego. Projekt banera dostarcz w grafice wektorowej (.PDF), aby cieszyć się najlepszą jakością wydruku.

Banery reklamowe – sprawdzony system promocji

Oferujemy banery drukowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii systemów przetwarzania i produkcji obrazu z przeznaczeniem komercyjnym. Nasze banery reklamowe znalazły zastosowanie w zróżnicowanych branżach, zarówno tych przodujących na rynku produktów oraz usług, jak i również tych bardziej niszowych, trafiających ze swoimi propozycjami handlowymi do węższego grona odbiorców. Każdy firmowy baner reklamowy, drukowany przez naszych specjalistów, zawiera dowolnie wybraną ilość kolorów oraz czcionek na życzenie Klienta. Nie kierujemy się żadnymi ograniczeniami, ponieważ naszą zasadą jest tworzenie nadruków trafiających w szerokie gusta wszystkich, którzy zdecydują się na współpracę z nami. Wśród innych firm z branży reklamowej wyróżniamy się:

  • kreatywnym podejściem do naszej pracy
  • szybkim tempem realizacji zamówionych projektów
  • ofertą drukowania w dowolnie wybranym rozmiarze
  • innowacyjnymi technologiami maszynowymi, dzięki czemu nasze wydruki zawsze zachowują wysoką jakość, normy estetyczne i klasę.
  • wysokim stopniem zauważalności powierzchni reklamowych na wszystkich miejskich powierzchniach.

Banery reklamowe – koszty wydruku oraz produkcja

Za każdy metr kwadratowy wydrukowanego banera reklamowego obowiązuje cena 50 złotych netto. Obliczenie kosztu zaprojektowanego i wydrukowanego banera jest bardzo proste. Wystarczy pomnożyć jego wysokość przez szerokość. Minimalna wartość zamówienia powinna wynosić 99,99 zł. Oczywiście, przy większych i bardziej rozbudowanych zamówieniach bierzemy pod uwagę korzystne rabaty. Mogą one dotyczyć banerów o małej wielkości, ale w dużych ilościach lub banerów wielkoformatowych, tworzonych z mniejszych modułów. Profesjonalny druk banerów przeprowadza się na specjalnie dobranym papierze banerowym o gramaturze 200. Takie rozwiązanie gwarantuje osiągnięcie solidnej i optymalnej formy, która po umieszczeniu na wolnej przestrzeni zachowa intensywność kolorów i niestraszne będą jej zmienne czynniki zewnętrzne, np. w postaci stale zmieniającej się pogody. Nasze banery w przestrzeni publicznej funkcjonować mogą przez bardzo długi czas.

Reklama baner – szybki sposób na udaną promocję

Na projekt i wydruk banerów składa się wieloetapowa praca profesjonalistów szeroko wykwalifikowanych w swojej dziedzinie. Działają w kierunku osiągnięcia optymalnej czytelności i estetyki formy. Wśród współczesnych systemów reklamy to właśnie banery są najczęściej wykorzystywanym pomysłem dla osiągnięcia szybkiego sukcesu w dowolnie wybranej branży. Drukowana, lekka forma pozwala na ekspresowe zamontowanie oraz transport. Prace montażowe przy wieszaniu banerów pochłaniają niewiele czasu. Wystarczy zgłosić się do nas, przesyłając w mailu opracowany projekt w grafice wektorowej, najlepiej PDF. Jeśli potrzebny jest projekt banera od absolutnych podstaw – nasi graficy również służą pomocą.