Koszulki polo z nadrukiem. Najważniejsze cechy polówek:

– dowolny nadruk
– możliwość doboru kolorystyki

Koszulki polo z nadrukiem

Koszulka polo czysta: 29,99 zł netto

Poniżej ceny nadruku techniką sitodruku:

Sztuk Cena netto
(1 kolor)
Cena netto
(2 kolory)
Cena netto
(3 kolory)
Cena netto
(4 kolorów)
Cena netto
(5 kolorów)
25 11 zł 15 zł 19 zł 23 zł 26 zł
50 6 zł 8 zł 10 zł 12,50 zł 14 zł
60 5 zł 7 zł 9 zł 11 zł 13 zł
80 4 zł 6 zł 8 zł 9 zł 11 zł
100+ 3,50 zł 5 zł 7 zł 8 zł 9 zł

Aby uzyskać cenę polówki z nadrukiem należy zsumować cenę koszulki polo z ceną nadruku. Wszystkie ceny netto.

Interesuje Cię inna ilość? Już od 10 sztuk możliwy nadruk cyfrowy, niezależny od liczby kolorów. Napisz do nas: faneo@faneo.net

Na życzenie bezpłatna symulacja koszulki w Twoich kolorach, z własnym herbem. Wyślij swoje logo i barwy na nasz e-mail.

Zobacz również szyte od podstaw koszulki polo z haftem

Koszulki polo z nadrukiem – producent koszulek polo z nadrukiem

Koszulki polo z nadrukiem to idealne połączenie elegancji, którą nadaje kołnierzyk, z wygodą odzieży sportowej. Z tego względu doskonale zastąpią koszulę na mniej formalnych okazjach i będą świetną, bardziej szykowną alternatywą dla t-shirtów.

Koszulki polo są komfortowe, dają dużą swobodę ruchów i są przyjemne w dotyku. Idealnie sprawdzają się jako odzież sportowa. Polo z nadrukiem świetnie nadają się więc na koszulki klubowe.

Nadruk na koszulkach polo wykorzystać można na wiele sposobów. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na stworzenie spójnych strojów dla wszystkich członków drużyny. Unikalny nadruk pozwala na łatwą identyfikację zawodników na boisku czy kibiców na stadionie i poza nim. Można go również wykorzystać w celach promocyjnych i reklamowych, umieszczając na koszulkach polo nadrukowane logo czy nazwę firmy.

Jako producent koszulek polo z nadrukiem tworzymy je od podstaw, dzięki czemu możemy wykonać dowolne projekty i zadbać o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji.

Koszulki polo z własnym nadrukiem – spersonalizowane polo z nadrukiem

Koszulki polo z własnym nadrukiem to idealny wybór dla drużyn sportowych i kibiców. Klubowe barwy czy herb pozwalają się wyróżnić i jasno zamanifestować swoją sympatię do konkretnego zespołu lub zawodnika. Ułatwiają też identyfikację “swoich” na stadionie i poza nim.

Koszulka polo z nadrukiem to doskonały sposób na stworzenie spójnego wyglądu wszystkich członków drużyny. Może to mieć zastosowanie nie tylko na boisku. Jednolite uniformy przydadzą się również zespołom pracowniczym. Doskonale sprawdzają się do wyróżnienia personelu na eventach, targach czy w zatłoczonych sklepach.

Polo z własnym nadrukiem pozwala stworzyć elegancki, a jednocześnie wyróżniający się i unikatowy wizerunek. Dzięki temu w zespole buduje się poczucie jedności i przynależności.

Bawełniane koszulki polo z nadrukiem są wygodne, przepuszczają powietrze i pozwalają skórze oddychać. Są miękkie, przyjemne w dotyku i elastyczne. Dzięki temu gwarantują komfort w każdej sytuacji.

Koszulki polo z logo firmy 

Koszulki polo z logo firmy to elegancki, atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie bardzo wygodny element odzieży, który może mieć wiele zastosowań.

Koszulki polo z nadrukiem firmowym doskonale sprawdzą się jako uniformy pracownicze stosowane na co dzień i przy specjalnych okazjach. Wyraźnie widoczne logo, nazwa firmy czy reklamowe hasło pozwoli się wyróżnić i umożliwia łatwe i szybkie znalezienie pracownika nawet w dużym tłumie.

Firmowe koszulki polo z nadrukiem sprawdzą się zatem w wielkopowierzchniowych sklepach, galeriach handlowych oraz na różnych eventach. Wykorzystać je można wszędzie tam, gdzie liczy się kontakt z klientem i spójny wizerunek firmy.

Koszulka polo z logo firmy może być świetnym narzędziem budowania poczucia przynależności i spójności teamów pracowniczych. Koszulki w różnych kolorach można zastosować np. do wyróżnienia konkretnych zespołów zadaniowych czy stanowisk, co ułatwi orientację klientom, jak i samym pracownikom.

Koszulki polo na zamówienie – indywidualny nadruk na polo

Tworzymy spersonalizowane koszulki polo z nadrukiem na zamówienie. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość, wygodę i nienaganny wygląd naszych produktów.

Indywidualny nadruk na polo wykonujemy metodą sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i odporność na spieranie. Dzięki temu wszystkie nasze koszulki na zamówienie można prać w pralce z zastosowaniem zwykłych detergentów bez obaw o farbowanie czy płowienie odzieży.

Kontrolujemy cały proces produkcyjny, dzięki czemu możemy tworzyć koszulki polo na zamówienie z dowolnym nadrukiem, niezależnie od jego wielkości, skomplikowania czy ilości zastosowanych kolorów.

Wykorzystanie tkanin bawełnianych sprawia, że nasze koszulki polo z nadrukiem zapewniają komfort cieplny, dobre odprowadzenie wilgoci i elastyczność niezbędne w przypadku odzieży sportowej. Jednocześnie dopasowany krój, elegancki kołnierzyk oraz estetyczny nadruk sprawiają, że koszulki wyglądają doskonale i nadają się nie tylko na boisko, ale również do noszenia na co dzień.