Krążki hokejowe z własnym nadrukiem. Najważniejsze cechy krążków:

– nadruk wykonany na solidnym, gumowym krążku
– krążki o oficjalnym rozmiarze
– 156-170 g

Krążki hokejowe z logo


Krążki hokejowe z własnym nadrukiem

Co może bardziej umocnić ducha drużyny hokejowej, niż gra podczas treningu lub meczu krążkami z własnym logo? Wydaje się, że nic :) Zawodnicy nawet podczas zwykłego treningu będą mogli identyfikować się z własną drużyną.

Na krążkach może znaleźć się dowolny nadruk. Może być to herb, napis, grafika przedstawiająca na przykład kij do hokeja, czy sam krążek! Z jednej strony krążka może znaleźć się herb drużyny hokejowej, a na drugiej logo sponsora, który na pewno chętnie wesprze tak wyjątkowego zakup. Przecież nie każdy ma krążki,z własnym herb klubowym!

Wykonanie nadruku na krążkach do gry w hokeja

Krążki hokejowe wykonane są z wulkanizowanej gumy, przez co idealnie sprawdzą się w grze na lodzie. Krążki z własnym logo lub napisem, to doskonały gadżet na różnego rodzaju wydarzenia jak np. 100-lecie klubu czy zawody, na których wspaniale byłoby pokazać coś swojego, coś unikatowego – coś, czego inne drużyny by pozazdrościły. Krążki czyste lub z logo znanych firm, może mieć każdy. Dopiero krążek z logo sprawi, że postrzeganie Twojej drużyny przez zawodników drużyny przeciwnej będzie inne. Możesz wzbudzić respekt.

Krążki hokejowe jako pamiątka

Krążki hokejowe z własnym logo lub własnym napisem, to także idealna okazja na podziękowanie osobom, które przyczyniły się do założenia lub/oraz budowania klubu. Mogą pełnić bardzo ważną rolę sentymentalną, jako prezent będą zdobić wystrój domu trenera, prezesa, czy byłego lub nawet obecnego zawodnika.