Produkcja piłek nożnych. Najważniejsze cechy piłek:

  • rozmiar mini, 4 lub 5 (standard)
  • pełny zadruk

Piłka nożna – produkcja

Piłka nożna reklamowa PVC (dwuwarstwowa): ok. 300 gram

Piłka nożna rekreacyjna PVC (trzywarstwowa): ok. 330 gram

Piłka nożna treningowa PVC (czterowarstwowa): ok. 390 gram

Piłka nożna meczowa PU (czterowarstwowa): ok. 410 gram

Wycena na e-mail 

W standardzie rozmiar 5, na życzenie rozmiar 4 lub mini (0 lub 1)

Piłki nożne – produkcja spersonalizowanych piłek nożnych

Piłka nożna to akcesorium sportowe niezbędne podczas rozgrywek futbolowych. Jest jedną z najpopularniejszych pozycji w kategoriach sprzętu treningowego. Nic dziwnego, ponieważ futbol to jedna z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych na świecie. Śledzą ją miliardy sympatyków, a miliony amatorów i zawodowców czynnie uprawiają ten niezwykle widowiskowy sport. Piłki nożne mogą także pełnić funkcję atrakcyjnych gadżetów promocyjnych przyciągających uwagę nie tylko fanów rywalizacji na murawie.

Reklamowe piłki nożne z nadrukiem

Ze względu na zastosowanie, piłki nożne mogą różnić się od siebie gabarytami i wyglądem. Jeśli chodzi o rozmiar, to dostępne są reklamowe, rekreacyjne i treningowe piłki nożne – w procesie produkcji możliwe warianty odpowiednio dwu-, trzy- i czterowarstwowe. Z kolei o atrakcyjnym wyglądzie piłek decyduje najczęściej nadruk. Reklamowe piłki nożne cieszą się niesłabnącą popularnością zwłaszcza podczas imprez masowych, których główną atrakcją są turnieje futbolowe, jak również w użytkowaniu prywatnym czy klubowym – amatorskim, półprofesjonalnym czy zawodowym. Produkcja piłek nożnych z nadrukiem daje możliwość wykonania różnych opcji: modele jednolite, białe lub warianty tzw. „biedronka”. W obu przypadkach każdy napis, grafika czy logotyp będzie prezentować się efektownie.

Piłka nożna z własnym nadrukiem na różne okazje

Piłka nożna z własnym nadrukiem to doskonała okazja aby zaakcentować doniosłość nie tylko sportowych wydarzeń. Piłki nożne z nadrukiem mogą stanowić świetne gadżety reklamowe, sprawdzić się w charakterze pamiątkowych nagród w turniejach sportowych czy być ciekawym, kolekcjonerskim gadżetem. Zamówione na szczególne okazje mogą okazać się unikatowym akcesorium o wartości sentymentalnej. Piłki nożne z nadrukiem często wybierane są w charakterze oryginalnego prezentu dla miłośników sportu bez względu na wiek. Oferowane piłki nożne są gotowe do oznakowania herbem lub logotypem. Na życzenie klienta mogą zostać wyprodukowane piłki nożne z nadrukiem o dowolnym kształcie.

Nadruki na piłkach nożnych – nie tylko w branży sportowej

Sprawdzony producent piłek nożnych gwarantuje wysoką jakość nadruku. Dzięki temu piłki nożne z nadrukiem wykonywane od zera cechują się trwałością, kiedy produkt jest używany zgodnie z przeznaczeniem, a naniesione na niego grafiki są trwałe. Piłka nożna reklamowa może posiadać dowolny nadruk. Nadruki okolicznościowe to jedna z najczęstszych propozycji wybieranych przez klientów. Piłki w firmowych barwach stanowią atrakcyjnych element kampanii promocyjnych. Piłki nożne mogą zostać dowolnie spersonalizowane – w zależności od preferencji klienta. Nadruk może przyozdobić tylko jeden panel lub znaleźć się na całej powierzchni piłki. Możliwe są dowolne kolory paneli, jak również naniesienie logo w każdym rozmiarze.