Różnokolorowe skrobaczki do szyb z własnym nadrukiem herbem lub logo. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonane z plastiku
– minimalne zamówienie 100 skrobaczek

Skrobaczki z nadrukiem na zamówienie

Skrobaczki do szyb z nadrukiem. A kto powiedział, że gadżet musi być drogi?

Najlepsze gadżety reklamowe wcale nie muszą być drogie, wystarczy, że są oryginalne, solidnie wykonane i posiadają wartość użytkową – jak np. funkcjonalne skrobaczki do szyb z nadrukiem. Wręczając klientom solidnej jakości reklamowe skrobaczki do szyb samochodowych, można mieć pewność, że w sezonie jesienno-zimowym, mają szansę być intensywnie eksploatowane – skutecznie pomagając kierowcom w kłopotliwej walce z oblodzonymi przeszkleniami. Powierzając jakiemuś produktowi ważną funkcję firmowego gadżetu, warto pamiętać, że podstawą w tworzeniu owocnych relacji z klientami – jest budowanie pozytywnych skojarzeń. Doskonale w tej roli sprawdzają się praktyczne skrobaczki do szyb z nadrukiem, które są nieodzownym wyposażeniem auta w czasie mrozów.

Reklamowa skrobaczka do szyb z indywidualnym nadrukiem to przedmiot, który często znajduje się w puli promocyjnych gadżetów warsztatów i serwisów, myjni, salonów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych czy stacji paliwowych. Gest podarowania skrobaczki do szyb – jako podziękowanie za kupno jakiejś usługi bądź produktu, nie wiąże się dla firmy z dużym wydatkiem, a pozwala na zbudowanie lojalnej relacji biznesowej z kontrahentem, partnerem czy klientem.

Solidna skrobaczka do szyb – identyfikuj się z produktem dobrej jakości

Zwykła skrobaczka do szyb jest doskonałym przykładem na to – jak bardzo prosty gadżet może ułatwić życie, a nieraz wesprzeć kierowcę w dramatycznej sytuacji. Skrobaczki wykonane z tworzywa słabszej jakości – to z kolei istna zmora w momencie, gdy walczący z czasem kierowca, musi dodatkowo oczyścić szybę z grubej warstwy lodu. Wyginające się i łamiące skrobaczki do szyb z nadrukiem – to powód do uzasadnionej irytacji i prawdziwa antyreklama dla firmy.

Wybierając przedmioty na gadżety reklamowe, zdecydowanie warto postawić więc na sprawdzone rozwiązania i produkty o nienadwątlonej reputacji. Dobre skrobaczki do szyb mają przynajmniej trzy brzegi o zróżnicowanej strukturze, pozwalające skutecznie zedrzeć każdy rodzaj i grubość oblodzenia z przeszklenia czy lusterek. Niektóre modele skrobaczek mogą być dodatkowe wyposażone w gumową listwę, dzięki której można oczyścić mokrą szybę samochodu w miejscach, do których nie dociera pióro wycieraczki. Umieszczenie firmowego logo w centralnej części solidnej, wykonanej z twardego tworzywa skrobaczki do szyb – to marketingowy strzał w dziesiątkę!

Kto zamawia skrobaczki do szyb samochodowych jako gadżet?

Praktyczne skrobaczki do szyb samochodowych może w formie gadżetu promocyjnego zaoferować każda firma, ale najbardziej naturalnie koresponduje on z szeroko pojętym biznesem motoryzacyjnym. Reklamowe skrobaczki do szyb z nadrukiem to świetny pomysł na gadżet dla komisów i salonów samochodowych, warsztatów i serwisów aut, sklepów z artykułami motoryzacyjnymi, myjni albo stacji benzynowych.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby funkcjonalne skrobaczki do szyb opatrzone zostały logotypem piłkarskiego klubu sportowego i hasłem w stylu „Zdzieramy dla Ciebie murawę, zdzieraj i Ty!”. Na skrobaczki do szyb jako dodatek do każdej polisy, może zdecydować się też towarzystwo ubezpieczeniowe, wszak gadżet ten kojarzy się z ochroną i bezpieczeństwem na drodze – a to właśnie tutaj chodzi – o umiejętność budowania odpowiednich skojarzeń.

Reklamowe skrobaczki do szyb samochodowych – tani gadżet

Reklamowe skrobaczki do szyb samochodowych to tani gadżet, który przy odpowiedniej jakości nadruku i ciekawym pomyśle na grafikę/napis – pozwala na osiągnięcie wymiernych efektów marketingowych. Poręczne skrobaczki do szyb z plastiku – dostępne są w kilku kolorach, a ich cena jednostkowa maleje wraz z ilością zamawianych produktów.