Torby sportowe z herbem, logo czy napisem. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonanie z impregnowanej tkaniny
– kieszenie na zamek
– duży wybór kolorystyki tkaniny
– produkcja od 30 sztuk

Do wyboru rozmiary:

Mała 50 x 27 x 24 cm: 39,99 zł netto + znakowanie

Komora główna 37 cm + dwie kieszenie boczne + kieszonka z przodu.

 

Średnia 60 x 26 x 24 cm: 44,99 zł netto + znakowanie

Komora główna 50 cm + dwie kieszenie boczne + kieszonka z przodu.

 

Duża 62 x 33 x 29 cm: 54,99 zł netto + znakowanie

Komora główna 53 cm + cztery kieszenie.

Torby sportowe z logo

  • Wszystkie torby posiadają dwa uchwyty oraz dodatkowo pas do noszenia na ramieniu.

 

Torba piłkarska junior 48 x 39 x 28 cm: : 54,99 zł netto + znakowanie

(wysokość torby bez pojemnika: 29 cm, wysokość pojemnika: 10 cm)

Torby piłkarskie junior

 

Torba piłkarska senior 53 x 53 x 31 cm: : 59,99 zł netto + znakowanie

(wysokość torby bez pojemnika: 37 cm, wysokość pojemnika: 16 cm)

Torby piłkarskie własny wzór

Koszt znakowania zależy od rodzaju (nadruk/haft), wielkości i typu (herb/logo/napis). Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

 

Reklamowe torby sportowe na zamówienie z własnym nadrukiem, logo, napisem – zadbaj o wizerunek drużyny

Pojemne reklamowe torby sportowe na zamówienie z własnym nadrukiem, logo, napisem – to produkt nie tylko dedykowany dla doposażenia drużyn piłkarskich, siatkarskich czy koszykarzy. Torba sportowa z własnym nadrukiem to także podstawowy element wyposażenia osób aktywnie uprawiających dyscypliny indywidualne. Przy okazji, torby sportowe z napisem lub z logo – to doskonały nośnik reklamy dla firmy, klubu bądź innej organizacji/instytucji, ponieważ często wystawiane są one na widok publiczny.

Torby sportowe z własnym nadrukiem na indywidualne zamówienie muszą nie tylko dobrze prezentować się wizualnie, ale przede wszystkim powinny być niezawodne dla użytkowników. Specyfika różnych aktywności fizycznych, dla jakich przeznaczone są torby sportowe z napisem, wiąże się z intensywną eksploatacją oraz ekspozycją na wiele niekorzystnych czynników.

W ramach zróżnicowanego asortymentu, reklamowe torby sportowe na zamówienie z własnym nadrukiem, logo, napisem – dostępne są w kilku rozmiarach i modelach. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej, z powodzeniem można dopasować torbę do klubowych lub firmowych barw albo znaleźć idealnie kontrastujące tło dla nadruku reklamowego.

Funkcjonalna torba sportowa z nadrukiem nie tylko dla piłkarzy

Ważną cechą, jaką powinna posiadać profesjonalna torba sportowa z nadrukiem – jest jej funkcjonalność, która mierzona jest skalą zaspokojenia indywidualnych potrzeb aktywnego użytkownika. Istotnym aspektem jest kilka komór, przegród i kieszonek, które pozwalają na uporządkowane rozmieszczenie w torbie rzeczy o różnym przeznaczeniu. Dodatkowe komory umożliwiają ponadto odseparowanie przepoconej po wysiłku odzieży, zmiennego, specjalistycznego obuwia, transport żywności i napojów lub bezpieczne przechowanie portfela z dokumentami.

Torby sportowe z logo pełnią w sportach zespołowych istotną funkcję, bowiem pomagają w ujednoliceniu wizerunku całej drużyny, przez co ekipa prezentuje się bardzo profesjonalnie. Pozwala to też każdemu zawodnikowi poczuć się pełnoprawnym członkiem skonsolidowanej społeczności, skoncentrowanej na wspólnych celach sportowych.

Pojemne torby sportowe reklamowe przydadzą się również podczas planowania krótkiej wycieczki, służbowego wyjazdu lub dłuższego urlopu wakacyjnego. Coraz częściej przedsiębiorcy wystawiają swoje reprezentacje w różnych rekreacyjnych rozgrywkach regionalnych. To także dobry powód do tego, żeby wyposażyć firmowy, amatorski team w torby sportowe z nadrukiem logo.

Torby sportowe z nadrukiem – niedrogie i solidne

Przy większych ilościowo zamówieniach (np. dla całej drużyny, rocznika, sekcji) – cena jednostkowa za torby sportowe z nadrukiem jest bardzo atrakcyjna. Decydując się na inwestycję w gadżety lub wyposażenie własnej drużyny, nie warto szukać pozornych oszczędności i kupować torby sportowe z napisem słabej jakości. Podniszczone logo, widoczne rozdarcia lub poplamienia – niekorzystnie odbijają się na reputacji i renomie firmy, psując jej wizerunek w oczach potencjalnych partnerów biznesowych.

Trzeba pamiętać, że torby sportowe z nadrukiem użytkowane są często w bardzo niesprzyjających warunkach. Narażone są na niekontrolowane szarpnięcia, konieczność transportowania ciężkiego sprzętu, a także na intensywne działanie promieni słonecznych oraz wysoką temperaturę powietrza. Z racji możliwej niepogody (deszcz, śnieg) w trakcie drogi na mecz, trening czy zawody – materiał, z jakich wykonane są reklamowe torby sportowe – powinien być odpowiednio zaimpregnowany, stanowiąc barierę dla wilgoci, która mogłaby dostać się do wnętrza.

Efektowne torby sportowe z logo – na prezent, gadżet, nagrodę

Wielozadaniowe torby sportowe z logo to uniwersalny produkt, który ma szerokie spektrum zastosowania. Zamawiają je kluby sportowe dla swoich zawodników oraz przedsiębiorcy, który chcą profesjonalnie wyposażyć firmową reprezentację do udziału w rekreacyjnej lidze bądź turnieju branżowym.

Efektowna torba sportowa z własnym nadrukiem to również rewelacyjny gadżet dla najlepszych i najbardziej lojalnych klientów – w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. Torby sportowe z logo mogą być też ciekawą formą zachęty do podjęcia kooperacji z perspektywicznym klientem napotkanym , np. w czasie targów handlowych czy wystaw branżowych.

Na zamawianie takich produktów jak reklamowe torby sportowe na zamówienie z własnym nadrukiem, logo, napisem, decydują się ponadto firmy będące sponsorami drużyn oraz organizatorzy różnych turniejów, eventów i rozgrywek. Torby sportowe na napisem i logotypem to świetna nagroda dla czołowych uczestników różnych zawodów.