Zapachy samochodowe w dowolnym kształcie. Najważniejsze cechy odświeżaczy:

– możliwa dowolna grafika
– zawieszka zapachowa
– na gumce, w folii

Dysponujemy różnymi kształtami wykrojników (kilkadziesiąt wzorów do wyboru).

– minimalne zamówienie 100 sztuk

Zawieszki zapachowe (odświeżacze samochodowe)

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Zawieszka zapachowa może mieć również Twój własny kształt – herb/logo. Własny, nowy wykrojnik za dopłatą.

Zapachy owocowe:

 • cytryna
 • grapefruit
 • owoce leśne
 • zielone jabłko
 • brzoskwinia

Pozostałe:

 • new car
 • morski
 • leśny
 • kwiatowy
 • wanilia
 • lawenda
 • zielona herbata
 • kawa
 • mięta
 • guma balonowa

Wśród zapachów następuje rotacja, stąd co jakiś czas pojawiają się nowe i w danym momencie może też któregoś nie być, stąd przy mniej typowym zapachu prosimy o weryfikację przy zamówieniu. Najpopularniejsze są na stałe.

Minimalna ilość jednego zapachu to 100 sztuk, czyli np. zamawiając 200 sztuk można wybrać 2 różne zapachy.

Zapachy samochodowe - własny wzór

Zawieszki zapachowe do samochodu

Zawieszki zapachowe do samochodu są zaliczane do gadżetów reklamowych o szerokim spektrum oddziaływania. Umieszczone w aucie, podróżują razem za swoim właścicielem, przykuwając wzrok osób pojawiających się w pobliżu. Z tego względu są skuteczną, lecz nienachalną formą reklamy. Doskonale sprawdzą się także jako podarunek dla pracowników, kontrahentów czy klientów.

Zawieszki zapachowe do samochodu – mały koszt, wielki efekt

Zawieszka zapachowa

Węch to jeden z najsilniejszych ludzkich zmysłów. Przywołuje miłe wspomnienia i buduje wokół dobrą energię. Z tego względu reklamowe zawieszki zapachowe cieszą się rosnącą popularnością. Z jednej strony są bardzo miłym i praktycznym gadżetem, z drugiej – nie generują wysokich kosztów zakupu. Niewielki rozmiar sprawia, że nie nastręczają trudności w transporcie. Zapachy do samochodu z własnym logo są też cenione ze względu na swoją uniwersalność. Są alternatywą dla popularnych breloczków, smyczy czy pendrive’ów.

Samochodowe zawieszki zapachowe z logo firmy – dlaczego warto je wybrać?

Zapachy do samochodów z logo firmy to niewielkie gadżety reklamowe dające znakomity efekt. Po pierwsze budzą pozytywne emocje. Wręczone klientom czy kontrahentom pozwalają budować wizerunek marki. Mogą być także dołączone do folderów albo katalogów reklamowych rozdawanych w czasie eventów, konferencji czy masowych imprez współorganizowanych przez firmę. Warto przy tym podkreślić, że zawieszki zapachowe z nadrukiem doskonale odnajdują się w niemal każdej branży. Indywidualny wzór sprawia, że przyczyniają się do rozpoznawalności firmy. Zawieszone w samochodzie są znakomitym nośnikiem informacji o marce. Dyskretnie kierują podświadomy przekaz wolny od negatywnych emocji, jakie wyzwala klasyczna reklama.

Zawieszki zapachowe – produkcja. Gdzie znaleźć tanie gadżety reklamowe?

Produkcja zawieszek zapachowych to szansa, by nawet drobne gadżety jak najlepiej spełniły oczekiwania przyszłych odbiorców. Z tego względu oferowane są zawieszki w różnych kształtach. O ile jeszcze do niedawna przy lusterkach większości samochodów pojawiały się kultowe choinki, o tyle dziś wybór jest o wiele szerszy. Produkcja odświeżaczy i zawieszek zapachowych umożliwia wybór rozmaitych wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje też możliwość wykonania produktu w dowolnym kształcie wskazanym przez klienta – herbu czy logo. W tej sytuacji należy jednak do całkowitej ceny gadżetów doliczyć niewielki koszt nowego wykrojnika. Zawieszki reklamowe są dostępne w pakietach liczących co najmniej 100 sztuk produktu.

Zawieszki samochodowe – jaki nadruk wybrać?

Zawieszka zapachowa z logoZapachowe zawieszki reklamowe otwierają niekończące się możliwości pod względem estetycznym. Dość duża powierzchnia pozwala nadrukować niemal każdy wzór, zachowując przy tym jego proporcje i najdrobniejsze szczegóły. Bez trudu można także odzwierciedlić barwy. Dzięki temu zawieszki zapachowe z indywidualnym nadrukiem mogą być utrzymane w dowolnej kolorystyce korespondującej z logo firmy czy innej wskazanej przez klienta. Tym, co wyróżnia je na tle innych gadżetów reklamowych jest zapach. Dzięki temu powodują, że w samochodzie może zagościć świeży aromat. Doskonale neutralizują również inne, nieprzyjemne zapachy.

Zawieszki zapachowe do samochodu – jak długo działają?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji zawieszki samochodowe mogą uwalniać zapach nawet przez kilka tygodni. Stopniowo staje się on coraz słabszy, lecz mimo to, dobrze wyczuwalny. Warto przy tym dodać, że woń zawieszek reklamowych jest świeża i delikatna. Dzięki temu zapewnia dobre samopoczucie zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Zapachy z nadrukiem firmowym są wykonane z solidnej tektury pokrytej delikatną, przezroczystą folią. W ten sposób nie tylko spełniają swoje zadanie, ale prezentują się bardzo estetycznie. Każdy model jest wyposażony w sznurek umożliwiający zawieszenie gadżetu w dowolnie wybranym miejscu.

Zawieszki reklamowe – jaki zapach wybrać?

Odświeżacz powietrza - własny wzórZawieszki samochodowe są dostępne w wielu różnych wariantach zapachowych. Osoby lubiące wyraziste, odświeżające aromaty, pobudzające do działania i redukujące uczucie zmęczenia, powinny sięgnąć po produkty o zapachu mięty, cytrusów, bryzy morskiej czy lasu iglastego, które nie rozpraszają uwagi i znakomicie podnoszą koncentrację. Podobne działanie mają zawieszki reklamowe o woni cynamonu, kawy czy goździków. Osoby, które chcą pozbyć się z auta nieprzyjemnej woni, powinny z kolei sięgnąć po intensywne, słodkie aromaty. Numerem jeden jest wśród nich wanilia, truskawka, brzoskwinia oraz banan. Hitem ostatnich lat są zapachy z nadrukiem firmowym mające zapach nowego samochodu i przez to kojarzące się z czystością.

Samochodowe zawieszki zapachowe z nadrukiem na zamówienie to bez wątpienia jeden z najciekawszych gadżetów reklamowych. Oryginalne, praktyczne i doskonale spełniające swoją funkcję, są chętnie wybierane przez firmy działające w różnych branżach. Nieograniczone możliwości dopasowania kształtu oraz koloru sprawiają, że łatwo można znaleźć produkt spełniający oczekiwania.