Ze względu na to, że nie oferujemy tutaj wyrobów gotowych*, warto zapoznać się z poniższymi informacjami.

Szale dziane nie są szalikami drukowanymi. Przędza nie występuje w kolorach Pantone. Dostępnych jest kilkanaście kolorów, które odpowiadają potrzebom 999 na 1000 projektów.

Skarpet nie nadrukowujemy, są one dziane podobnie jak szaliki. Niezbędne są zatem uproszczenia logo.

Zamawiając 100 szalików możesz otrzymać 99, jeśli jeden zepsuje się na maszynie. Oczywiście otrzymasz zwrot środków za brakującą sztukę. Możesz również otrzymać dwie pary skarpet więcej. I poprosimy później o wpłatę za nie. Produkcja odzieży i akcesoriów rządzi się swoimi prawami. Czasem coś nie zadziała, zepsuje się, wypadnie z produkcji, stąd czasem wykonuje się więcej, gdyby coś później miało odpaść. Dlatego przy produkcji możliwe są wahania ilościowe. To nie jest wybór towaru z półki, to praca z maszyną, szycie, często walka z czasem. Jeżeli nie akceptujesz realiów produkcyjnych – są dwa wyjścia. Pierwsze: nie zamawiaj. Drugie: zamów zaznaczając, że ani trochę mniej ani trochę więcej nie wchodzi w grę. Musi być równo 74. W takiej sytuacji wydłuży się jednak czas realizacji (potrzebne będzie wcelowanie w precyzyjną ilość, ponowne uruchamianie maszyny w przypadku odpadu) i nieznacznie wzrośnie cena jednostkowa wyrobu.

* Mamy również w ofercie produkty gotowe (koszulki, czapki, piłki, gadżety), ale nie prezentujemy ich na stronie Faneo.NET, która dedykowana jest produkcji na zamówienie. Jeśli potrzebujesz sprzętu sportowego dostępnego od ręki (ale nie z własnym wzorem, lecz gotowego), skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy