Skarpetki z logo. Najważniejsze cechy produktu skarpet:

– skarpety do sportu i na co dzień
– rozmiar 31-34, 35-37, 38-41 lub 42-44
– minimum logistyczne: 30 par
– gładkie lub sportowe ze wzmocnieniami
– sportowe z wentylowanymi powierzchniami ułatwiającymi oddychanie skóry

Skarpety z logo

Ilość skarpet
Cena netto za parę
30-195 8,99 zł
200-295 8,75 zł
300-395 8,49 zł
400-495 8,25 zł
1000 i więcej 7,99 zł

Zobacz koszty dostawy skarpet.

Skarpeta może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa skarpeta lewa inna od prawej, dopłata 10% ceny.

Czas realizacji ok. 10-14 dni

Skład surowcowy: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan

Skarpety sportowe:

Skarpety sportowe z logo

Na życzenie również cieńsze skarpety codzienne wzorowane (cała skarpeta może mieć dowolny wzór, maksymalnie 5 kolorów w jednym rzędzie). Minimalne zamówienie 50 sztuk z rozmiaru (do wyboru rozmiar rozmiar 35-37, 38-40, 41-43 lub 44-46). Cena przy ilości minimalnej wynosi 9,49 zł netto za parę, większa ilość 8,99 zł netto. Realizacja ok. 2-3 tygodnie.

Skarpetki z logo

Skarpety z własnym logo są chyba najmniej poważanym wśród najbardziej użytecznych i popularnych gadżetów promocyjnych. Wśród rozważanej szerokiej gamy produktów często skarpetki są pomijane jako te, których „nie widać”, a zatem jako wyroby będące nieskutecznym nośnikiem marki, idei, znaku. W zasadzie można uznać takie postawienie sprawy za logiczne. W końcu przy długich spodniach skarpet nie widać wcale, a przy krótkich, no cóż… kto spogląda tak nisko? :) Otóż ten, kto je zakłada…

Skarpetki z logotypem nie są bilboardem, ani planszą reklamową, to prawda. Jednak wyróżniają się wśród gadżetów autentyczną codziennością użycia. Użytkownik skarpety ma logo/herb/symbol cały czas na sobie. To nie jest czapka, którą się ubiera na wyjście i zdejmuje na wejście (albo w ogóle nie zakłada, w zależności od pogody). Skarpety są na stałe, na co dzień. Oczywiście, jednej pary skarpet nie da się nosić permanentnie, skarpetki trzeba prać, ale nawet dzięki temu cały czas krążą po gospodarstwie domowym. Nie są gadżetem „na mecz”, nie służą „na wydarzenie”, na chwilę, są z użytkownikiem cały czas. I jeżeli mowa o produkcie wysokiej jakości, a o takim właśnie mowa, posłużą na długi czas.

Ostatnim i najważniejszym argumentem przemawiającym za produkcją skarpet właśnie jest powszechność użycia. Wśród wielu produktów na naszej stronie większość z nich jest skierowana do pewnej grupy odbiorców. Część osób gra w piłkę, część kibicuje, część nosi odzież sportową, część kibicowską, część reklamową, część jeszcze inną. A skarpety… nosi każdy. Oczywiście nie każdy nosi skarpety sportowe, nie każdy kolorowe, ale tylko od Ciebie zależy jak funkcjonalne, jak przemyślane będą skarpety z własnym logo.

Zobacz również skarpetki stopki

Polecamy także getry piłkarskie

Skarpety z logo