Czapki-rybaczki z haftowanym herbem / napisem / logotypem. Najważniejsze cechy kapeluszy:

– bawełniane, z haftowanym wzorem
– możliwa odmienna kolorystyka ronda

Kapelusze (czapki „rybaczki”) z haftem

Czapki rybaczki z haftemWycena na e-mail faneo@faneo.net

Przyjmujemy zamówienia na ilość co 5 sztuk.

Rozmiarówka: M, L, XL (najpopularniejsze rozmiary męskie to L oraz XL)

Na kapeluszu możemy wyhaftować dowolny napis lub herb/logo. Jeśli mają być na kapeluszu dwa herby (albo herb+napis), za dopłatą. W podstawowej cenie jest zawarty haft jednego herbu/logo klasycznej wielkości.

  • Zobacz również kapelusze drukowane, które nie mają ograniczeń kolorystycznych ani dopłat za dodatkowe znakowania

Kapelusze-rybaczki z haftami

Kapelusz z haftowanym napisem

Kapelusze rybaczki z haftem

Jeśli mówi się, że coś wyszło „spod strzech”, to czapki-rybaczki dawno już wyszły „spod jeziora”. Ta forma nakrycia głowy nie jest już domeną rybaków czy wędkarzy, a zaczęła być popularna na ulicy i na stadionach. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wygodne nakrycie głowy chroniące przed słońcem, tam przyda się kapelusz.

Kapelusze mają tę przewagę nad czapkami z daszkiem, że nie wystają tak bardzo poza obręb głowy. Kto się nigdy nie zderzył – daszkiem – z kimś lub z czymś? :) W kapeluszu taka sytuacja się nie przydarzy. Wykonane z miękkiej, przyjemnej bawełny są dopasowane i chciałoby się powiedzieć gustowne, ale to akurat zależy od kolorystyki i znakowania. To Ty wybierasz jakie będą kolory kapeluszy, to Ty wybierasz jaki będzie haft na rybaczkach!

Kapelusze z haftowanym logo mogą nieść przekaz reklamowy dla firm, promocyjny dla akcji oraz wspierający dla drużyny.  Kibice wybierają często kapelusze w klubowych barwach, ale czapki rybaczki zamówić można również w klasycznej czerni czy granacie. Zdobienie haftem nie musi oznaczać herbów, logotypów ani grafik. Może, ale nie musi. Równie dobrze na kapeluszu można wyhaftować po prostu napis, tekst. Rybaczki produkowane są na zamówienie, od zera, możesz zatem wskazać do produkcji dowolny rozmiar (przypisany do obwodu głowy), a w ramach zamawianej ilości można te rozmiary mieszać, np. pół na pół.

Kapelusz z haftowanym logo