Kubki z dowolnym nadrukiem. Najważniejsze cechy produktu:

– białe kubki z wielokolorowym nadrukiem
– wysokość około 9 cm
– pojemność ok. 300 ml

Kubki z nadrukiem

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Ze względów logistycznych przyjmujemy zamówienia na wielokrotność liczby 12

Kubki z nadrukiem

Kubek z nadrukiem okazjonalnym

Kubki z nadrukiem

Kubek z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Kubek z własnym nadrukiem

To jeden z najbardziej popularnych i rozchwytywanych gadżetów. Ile byśmy nie mieli kubków z nadrukiem, zawsze znajdziemy miejsce na jeszcze jeden, prawda? Kubki są stosunkowo niedrogie oraz popularne niczym skarpetki – używa ich każdy. No, prawie każdy. W każdym razie większość. Społeczność posiadaczy kubków jest na pewno liczniejsza niż społeczność posiadaczy proporczyków. :) A co z tego wynika?

Wynika z tego, że kubek reklamowy jest idealnym miejscem na ogłoszenie całemu światu Twojej idei, wypromowanie Twojej firmy, wychwalanie Twojej drużyny. Sama treść przekazu, kwestia rozwiązania graficznego, dobór kolorów nadruku itd. należą do Ciebie, natomiast warto wziąć pod uwagę fakt, że na białym kubku (a takie nadrukowujemy) nie powinno być jednolitego, ciemnego tła. Idealnym zatem motywem są napisy, kolorowe herby, logotypy, znaki.

Dużą zaletą kubka jest możliwość szerokiego dotarcia z promowaną treścią, ale i jednocześnie niska ilość minimalna zamówienia. Nie musisz zamawiać setek. Rozpoczynamy od dwunastki i pakujemy co dwanaście, stąd przyjmujemy zamówienia „co dwanaście”. Jeżeli z jakichś powodów potrzebujesz np. równo 40 sztuk, ani jednego mniej i ani jednego więcej, to oczywiście tyle też zrobimy, natomiast bezpieczniej pakować kubki dwunastkami. A przecież wszyscy byśmy chcieli, aby kubki z własnym nadrukiem dotarły na czas i w całości, prawda?

Więcej >>

Ponadczasowe kubki z nadrukiem na każdą okazję

Kubki z nadrukiem są czymś ponadczasowym i wyjątkowym, bo chyba żaden inny spersonalizowany przedmiot czy gadżet reklamowy – nie cieszy się tak długą popularnością. Fantazyjne kubeczki z nadrukiem jako pamiątka z wakacji, kubki z firmowym logotypem albo herbem ulubionego klubu sportowego czy pękate egzemplarze otrzymane w prezencie – nawet po wielu latach nadal potrafią budzić sentyment. Ciekawy kubek z nadrukiem to rzecz, do której ludzie łatwo sie przywiązują, nie wyobrażając sobie porannej kawy czy popołudniowej herbaty w niczym innym.

Ta cecha sprawia, że kubki z nadrukiem są bardzo wdzięcznym gadżetem reklamowym, bowiem przez wiele lat towarzyszą obdarowanej osobie, przywołując na myśl miłe wspomnienia. Niewielka cena jednostkowa takiego kubka sprawia, że niektóre osoby zamawiają egzemplarze dla siebie i prezenty dla bliskich.

Kubki z nadrukiem często bywają nośnikiem napisów wyrażających jakieś idee, nawiązujących do sławnych cytatów bądź ich parafrazy albo do okolicznościowych prezentacji w żartobliwym tonie. Inspiracją do uwieczniania ich na kubkach są m. in. ważne wydarzenia czy humorystyczne przypadki ze świata polityki, sportu, kultury. Jedynym ograniczeniem w zaprojektowaniu wyjątkowego kubka, pozostaje wyobraźnia…

Kubki reklamowe wciąż najpopularniejszym gadżetem firmowym

Niegasnącą popularność kubki reklamowe zawdzięczają m. in. temu, że są funkcjonalnym gadżetem i szybko mają szansę stać się osobistym wyborem każdego kawosza, amatora herbaty czy kakao. Aby jednak do tego doszło, wszelkie nadruki na kubkach powinny być wykonane w wysokiej jakości, a treści i grafiki na nim umieszczone – muszą budzić u posiadacza pozytywne skojarzenia. Kubek z nadrukiem to doskonały gadżet firmowy, którym przedsiębiorstwo czy instytucja może obdarowywać swoich stałych bądź potencjalnych klientów/petentów.

Kubki z nadrukiem charakteryzują się wieloletnią żywotnością, dlatego firma może liczyć na długą ekspozycję swojego logo i budowanie korzystnego wyobrażenia o marce, co sprzyja lojalności w zakresie biznesowej kooperacji z klientem. Kubki z logiem powinny cechować się wyrazistością, stabilnym nasyceniem użytych do nadruku kolorów i trwałością. Warto pamiętać, że dobra jakość nadruku – w wielu przypadkach podświadomie kojarzona jest z wysokim standardem oferowanych usług/produktów danej firmy.

Osobisty kubek personalizowany z własnym nadrukiem

W branży producentów gadżetów reklamowych funkcjonuje mnóstwo firm, jednak nie wszystkie są w stanie profesjonalnie wykonać kubek personalizowany. Nie wystarczy bowiem sam pomysł na ciekawy projekt, ale konieczna jest też odpowiednia jakość materiału (kubka) oraz wysokiej klasy technologia do wykonania trwałego nadruku. Właściwie zaprojektowany i wykonany kubek z własnym nadrukiem, powinien wzbudzać pożądanie jego posiadania, kojarzyć się z prestiżem i sprawiać, że właściciel będzie się z nim utożsamiał.

Kibicowskie kubki z logiem klubu sportowego

Każda drużyna sportowa ma swoich wiernych fanów, którzy często manifestują swoją przynależność i szacunek dla klubowych barw czy herbu. Kubek z logiem ich ukochanego zespołu piłkarskiego czy siatkarskiego, to z pewnością obiekt pożądania wielu prawdziwych kibiców. Tego rodzaju gadżet z powodzeniem może trafić do klubowego sklepu bądź zostać podarowany najbardziej zagorzałym i oddanym miłośnikom drużyny. Pula klubowych gadżetów z logo albo kubki z nadrukami – na pewno przydadzą się też w innych okolicznościach, np. jako nagrody w konkursach na fanpage’u.

Oryginalne kubki na zamówienie z grafiką – tani i wyjątkowy podarunek

Przy większych zamówieniach, kubki na zamówienie z grafiką czy napisami – są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które nie nadszarpną zbytnio budżetu na promocję w firmie. Warto zainwestować w porządny nadruk na kubku, aby można myć go w zmywarce – to podniesie wartość gadżetu i zwiększy szanse na jego regularne użytkowanie. Klient czy kibic obdarowany dobrej jakości gadżetem, poczuje się doceniony, co spotęguje jego pozytywne wyobrażenie o firmie/klubie/organizacji.

Oryginalnym pomysłem mogą okazać się również elektryzujące kubki ze zdjęciem całego zespołu/firmowej ekipy. Kreatywność na etapie projektowania kubka oraz standard wykonania na nim nadruku, bezpośrednio wpływają na wizerunek marki, dlatego ważne, żeby stawiać na najlepsze rozwiązania.

Zwiń ^