Pokrowiec na zagłówek samochodowy. Najważniejsze cechy pokrowców:

– wykonane z poliestru
– dowolny nadruk w pełnym kolorze
– rozmiar uniwersalny, ok. 32 x 21 cm

Pokrowce na zagłówki samochodowe

Wycena na e-maila faneo@faneo.net

Pokrowiec na zagłówek samochodowy-z-nadrukiem

Poliestrowe pokrowce na zagłówki samochodowe z nadrukiem reklamowym

Ochronne pokrowce na zagłówki samochodowe wykonane z poliestru, to interesujący sposób na wyeksponowanie swojego logo, a przy tym praktyczny gadżet reklamowy dla kierowców. Profesjonalny nadruk na poszewce na zagłówek, może uatrakcyjnić wnętrze auta. Pokrowce na zagłówki samochodowe pełnią również funkcję ochronną, ponieważ zabezpieczają materiał tapicerki przed nadmierną eksploatacją i przetarciami.

Pokrowce na zagłówki z nadrukiem są uniwersalne i można je łatwo dopasować do każdego typu fotela samochodowego. Nowoczesna technologia termosublimacji, pozwala na trwały i wyrazisty nadruk z obu stron pokrowca. Wysoki standard nadruku nie traci na jakości pod wpływem działania niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak intensywne nasłonecznienie czy częste pranie pokrowców na zagłówki. Profesjonalne pokrowce na zagłówki samochodowe to niedrogie gadżety reklamowe, doskonałe do nadrukowania logotypu firmy bądź innej, dowolnej treści czy grafiki.

Pokrowce na zagłówki z logo – aby klient miał zawsze firmę… z tyłu głowy

Pokrowce na zagłówki z logo – to niestandardowy oraz rzadko spotykany gadżet reklamowy, co jest niewątpliwą zaletą i zwiększa jego atrakcyjność. Najpopularniejszym nadrukiem na tego rodzaju pokrowcach jest firmowe logo. Z racji faktu, iż dedykowany jest on dla osób posiadających auto, najczęściej pokrowce na zagłówki z logo zamawiają dla swoich klientów salony i warsztaty samochodowe oraz różne punkty handlujące asortymentem motoryzacyjnym. Nie jest to jednak regułą, ponieważ pokrowce na zagłówki samochodowe mogą być równie ciekawym gadżetem dla kibiców i pasjonatów sportu. Poszycia na zagłówki z kolorowym nadrukiem w barwach drużyny i jej herbem – zamawiają dla swoich fanów kluby sportowe, a także sponsorzy, którzy przy tej okazji mogą dodatkowo umieścić na pokrowcu własne logo.

Pokrowce na zagłówki samochodowe z nadrukiem – prezent dla lojalnych klientów i kibiców

Poliestrowe pokrowce na zagłówki samochodowe z nadrukiem – to oryginalny prezent i fajny sposób na powitanie w gronie stałych klientów albo w szeregach kibicowskich. Można zdecydować się na nadruk po jednej lub po obu stronach pokrowca. Taki gadżet to także odpowiedni dodatek do pakietu firmowego, żeby podziękować kontrahentowi za dotychczasową współpracę. Pokrowce na zagłówki samochodowe z nadrukiem, idealnie sprawdzą się też jako gadżety firmowe podczas targów handlowych lub różnych wydarzeń kulturalno-sportowych z udziałem potencjalnych klientów.

Pokrowce na zagłówki samochodowe z nadrukiem można zlecić już od 50 par, jednak najbardziej atrakcyjna cena jednostkowa wychodzi przy zamówieniu większych ilości. Po przesłaniu pliku z projektem graficznym i jego pozytywnej weryfikacji pod kątem odpowiedniej jakości (rozdzielczości), Faneo zawsze przesyła profesjonalną wizualizację produktu z nadrukiem. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach bądź nie ma zdolności graficznych, fachowcy z Faneo z przyjemnością wesprą powstanie unikalnego projektu swoim doświadczeniem.

Pokrowce reklamowe na zagłówki samochodowe – postaw na najwyższą jakość!

Sam ciekawy pomysł na pokrowce reklamowe na zagłówki samochodowe – to dopiero połowa sukcesu, ponieważ liczy się też odpowiedniej jakości wykonanie gadżetów. Słaby standard nadruku może sprawić, że z biegiem czasu grafika stanie sie wyblakła od słońca lub podniszczona od tarcia i prania. Aby osoba obdarowana gadżetem, takim jak pokrowce na zagłówki z logo – chętnie z nich korzystała, powinien on cechować się najwyższą jakością wykonania. Oprócz ochronnej roli, poszewki na zagłówki mają pełnić także funkcję ozdobną, nikt więc nie wykorzysta produktu, który oszpeci wnętrze samochodu. Warto również pamiętać, że słaba jakość podarowanego gadżetu reklamowego – buduje negatywne wyobrażenie o samej firmie oraz jej usługach/produktach.