Shakery z nadrukiem logo, nazwy czy herbu. Najważniejsze cechy shakerów:

– bez BPA oraz ftalanów
– wiele kolorów do wyboru
– możliwość mycia w zmywarce

Shakery z nadrukiem na zamówienie – produkcja

Poniżej cennik. Koszt zależy od ilości samych shakerów oraz ilości kolorów nadruku na shakerze. W tabeli podajemy jednostkową cenę netto za shaker z nadrukiem. To nie jest cena za sam czysty shaker czy za sam nadruk, lecz za gotowy nadrukowany shaker.

Rozmiar 600 ml

Ilość shakerów Cena netto
(1 kolor nadruku)
Kolejny kolor nadruku Nadruk z drugiej strony
48 sztuk 7,99 zł 2,00 zł + 2 zł
96 sztuk 5,99 zł 1,75 zł + 1,75 zł
192 sztuk 5,49 zł 1,50 zł + 1,5 zł
288 sztuk 4,99 zł 1,25 zł + 1,25 zł
528 sztuk 4,49 zł 1,00 zł + 1 zł

Ze względów logistycznych przyjmujemy zamówienia na ilość 48, 96, 192, 288 lub 528 sztuk.

Oprócz koloru szejkera wybrać można kolor zakrętek. Wybór następuje wśród dostępnych kolorów. Zwykle dostępne są kolory: czarny, biały, żółty, pomarańczowy, złoty, czerwony, różowy, magenta, fioletowy, niebieski, granatowy, zielony mięta, zielony limonka, zielony butelkowy.

Wybór koloru nadruku na szejkerze jest nieograniczony, można podać dowolną barwę w skali Pantone.

Shakery z nadrukiem

Shakery z logo

Shaker z własnym nadrukiem to najnowszy krzyk mody na siłowni. :) Nie da się ukryć, że oprócz wyników, liczy się także strój i gadżety. Szejker będzie dla osoby aktywnej nie tylko suwenirem, ale i praktycznym, nieodzownym wręcz, produktem codziennego użytku.

Shakery z logo

Shakery z nadrukiem – nie tylko dla sportowców

Kolorowe shakery z nadrukiem cieszą się rosnącą popularnością, z uwagi na sukcesywnie rozwijający się trend zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia wśród społeczeństwa. Z tego rodzaju pojemników do korzystają przede wszystkim sportowcy, ale również coraz szersze grono osób prowadzących świadomy, aktywny styl FIT. Shakery z nadrukiem doskonale sprawdzają się w przygotowaniu i przechowywaniu różnego typu odżywek, koktajli, izotoników, a nawet płynnych posiłków. Mimo, iż shaker z logo jest podobny do bidonu, to zazwyczaj cechuje go większa wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia, obszerniejszy otwór i nieco większa pojemność.

Różnokolorowe shakery z nadrukiem to doskonałe gadżety reklamowe dla wszelkich podmiotów działających w branży sportowo-rekreacyjnej, zdrowego odżywiania oraz suplementacji. Shaker do odżywek z nadrukiem to ważny element wyposażenia większości profesjonalnych sportowców oraz coraz większej rzeszy osób amatorsko uprawiających różne dyscypliny. Niedrogie shakery z Twoim logo to świetny prezent dla nowych, jak i stałych klientów oraz szansa na zbudowanie grupy lojalnych bywalców sportowego centrum lub sklepu.

Shaker do odżywek z nadrukiem – na siłownię, na kort, na… zdrowie

Rosnąca świadomość osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia sprawia, że shaker do odżywek z nadrukiem ma szansę na stałe zagościć w ich sportowej torbie czy na kuchennej półce. Większość odżywek białkowych oraz witaminowych, a także produktów izotonicznych – ma sypką postać, dlatego do rozrobienia i przygotowania na ich bazie napoju, wygodnie jest użyć shakera. Pojemny shaker do odżywek z nadrukiem z pewnością ucieszy osoby regularnie trenujące w siłowni, ćwiczące fitness, squash’ystów, tenisistów albo piłkarzy.

Kolorowy shaker z twoim nadrukiem zadowoli również grono entuzjastów zdrowego odżywiania, którzy uwielbiają owocowe i warzywne koktajle, które mogą dodatkowo wzbogacić mikroelementami lub białkiem w proszku.

O zakupie shakera z własnym logo dla swoich klientów, powinny w szczególności pomyśleć:

  • ogólnorozwojowe centra sportu,
  • kluby squasha, fitness i zumby,
  • siłownie,
  • sklepy sportowe,
  • handlujący odżywkami i suplementami diety,
  • kluby sportowe (do kompletu sprzętu dla zawodników sekcji),
  • organizatorzy imprez rekreacyjno-sportowych (jako element pakiety startowego lub puli nagród rzeczowych).

Shaker z nadrukiem jako firmowy gadżet – jakość za rozsądną cenę

Shaker z nadrukiem jako firmowy gadżet reklamowy – powinien odznaczać się wysoką jakością, aby obdarowana nim osoba mogła mieć podobne wyobrażenie o całej ofercie firmy. Koszt zakupu shakera jest niewielki w stosunku do potencjalnych korzyści, jakie firma może odnieść w długiej perspektywie współpracy z klientem lub partnerem biznesowym. Warto pamiętać, że cena pojedynczej sztuki może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli producent shakerów sportowych otrzyma zamówienie na większą partię tych gadżetów.

Renomowany producent shakerów plastikowych dba o to, żeby był on pozbawiony szkodliwych substancji, takich jak BPA oraz ftalany, a skład zastosowanego tworzywa – umożliwiał jego mycie w zmywarce. Praktyczny shaker z nadrukiem zaopatrzony jest również w miarkę, umożliwiającą precyzyjne dozowanie poszczególnych składników i samej mieszanki.

Shaker z własnym nadrukiem – jak zamówić oryginalny gadżet?

Zamawiając shaker z własnym nadrukiem, w pierwszej kolejności należy wybrać kolor pojemnika oraz zakrętki. Szeroka paleta kolorystyczna sprawia, że z łatwością można je dopasować do barw z logo firmy albo herbu klubu sportowego. Po przesłaniu pliku graficznego, zamawiający może przyjrzeć się wizualizacji przyszłego gadżetu, zaakceptować projekt bądź dokonać w nim jeszcze pożądanych zmian. Na shakerze można nadrukować firmowe logo, herb klubowy albo dowolny napis.