Shakery z nadrukiem logo, nazwy czy herbu. Najważniejsze cechy shakerów:

– bez BPA oraz ftalanów
– wiele kolorów do wyboru
– możliwość mycia w zmywarce

Shakery z nadrukiem na zamówienie

Koszt zależy od ilości samych shakerów oraz ilości kolorów nadruku na shakerze.

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Rozmiar 600 ml

Ze względów logistycznych przyjmujemy zamówienia na ilość 48, 96, 192, 288 lub 528 sztuk.

Oprócz koloru szejkera wybrać można kolor zakrętek. Wybór następuje wśród dostępnych kolorów. Zwykle dostępne są kolory: czarny, biały, żółty, pomarańczowy, złoty, czerwony, różowy, magenta, fioletowy, niebieski, granatowy, zielony mięta, zielony limonka, zielony butelkowy.

Wybór koloru nadruku na szejkerze jest nieograniczony, można podać dowolną barwę w skali Pantone.

Shakery z nadrukiem

Shakery z logo

Shaker z własnym nadrukiem to najnowszy krzyk mody na siłowni. :) Nie da się ukryć, że oprócz wyników, liczy się także strój i gadżety. Szejker będzie dla osoby aktywnej nie tylko suwenirem, ale i praktycznym, nieodzownym wręcz, produktem codziennego użytku.

Shakery z logo

Shakery z nadrukiem – nie tylko dla sportowców

Kolorowe shakery z nadrukiem cieszą się rosnącą popularnością, z uwagi na sukcesywnie rozwijający się trend zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia wśród społeczeństwa. Z tego rodzaju pojemników do korzystają przede wszystkim sportowcy, ale również coraz szersze grono osób prowadzących świadomy, aktywny styl FIT. Shakery z nadrukiem doskonale sprawdzają się w przygotowaniu i przechowywaniu różnego typu odżywek, koktajli, izotoników, a nawet płynnych posiłków. Mimo, iż shaker z logo jest podobny do bidonu, to zazwyczaj cechuje go większa wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia, obszerniejszy otwór i nieco większa pojemność.

Różnokolorowe shakery z nadrukiem to doskonałe gadżety reklamowe dla wszelkich podmiotów działających w branży sportowo-rekreacyjnej, zdrowego odżywiania oraz suplementacji. Shaker do odżywek z nadrukiem to ważny element wyposażenia większości profesjonalnych sportowców oraz coraz większej rzeszy osób amatorsko uprawiających różne dyscypliny. Niedrogie shakery z Twoim logo to świetny prezent dla nowych, jak i stałych klientów oraz szansa na zbudowanie grupy lojalnych bywalców sportowego centrum lub sklepu.

Shaker do odżywek z nadrukiem – na siłownię, na kort, na… zdrowie

Rosnąca świadomość osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia sprawia, że shaker do odżywek z nadrukiem ma szansę na stałe zagościć w ich sportowej torbie czy na kuchennej półce. Większość odżywek białkowych oraz witaminowych, a także produktów izotonicznych – ma sypką postać, dlatego do rozrobienia i przygotowania na ich bazie napoju, wygodnie jest użyć shakera. Pojemny shaker do odżywek z nadrukiem z pewnością ucieszy osoby regularnie trenujące w siłowni, ćwiczące fitness, squash’ystów, tenisistów albo piłkarzy.

Kolorowy shaker z twoim nadrukiem zadowoli również grono entuzjastów zdrowego odżywiania, którzy uwielbiają owocowe i warzywne koktajle, które mogą dodatkowo wzbogacić mikroelementami lub białkiem w proszku.

O zakupie shakera z własnym logo dla swoich klientów, powinny w szczególności pomyśleć:

  • ogólnorozwojowe centra sportu,
  • kluby squasha, fitness i zumby,
  • siłownie,
  • sklepy sportowe,
  • handlujący odżywkami i suplementami diety,
  • kluby sportowe (do kompletu sprzętu dla zawodników sekcji),
  • organizatorzy imprez rekreacyjno-sportowych (jako element pakiety startowego lub puli nagród rzeczowych).

Shaker z nadrukiem jako firmowy gadżet – jakość za rozsądną cenę

Shaker z nadrukiem jako firmowy gadżet reklamowy – powinien odznaczać się wysoką jakością, aby obdarowana nim osoba mogła mieć podobne wyobrażenie o całej ofercie firmy. Koszt zakupu shakera jest niewielki w stosunku do potencjalnych korzyści, jakie firma może odnieść w długiej perspektywie współpracy z klientem lub partnerem biznesowym. Warto pamiętać, że cena pojedynczej sztuki może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli produkowane będą nadruki na shakerach sportowych w większej ilości.

Renomowany producent shakerów plastikowych dba o to, żeby był on pozbawiony szkodliwych substancji, takich jak BPA oraz ftalany, a skład zastosowanego tworzywa – umożliwiał jego mycie w zmywarce. Praktyczny shaker z nadrukiem zaopatrzony jest również w miarkę, umożliwiającą precyzyjne dozowanie poszczególnych składników i samej mieszanki.

Shaker z własnym nadrukiem – jak zamówić oryginalny gadżet?

Zamawiając shaker z własnym nadrukiem, w pierwszej kolejności należy wybrać kolor pojemnika oraz zakrętki. Szeroka paleta kolorystyczna sprawia, że z łatwością można je dopasować do barw z logo firmy albo herbu klubu sportowego. Po przesłaniu pliku graficznego, zamawiający może przyjrzeć się wizualizacji przyszłego gadżetu, zaakceptować projekt bądź dokonać w nim jeszcze pożądanych zmian. Na shakerze można nadrukować firmowe logo, herb klubowy albo dowolny napis.