Torba na ramię z nadrukiem. Najważniejsze cechy toreb:

– wykonane z poliestru
– nadruk z przodu w pełnym kolorze
– rozmiar ok. 26 x 35 x 9 cm
– od 50 sztuk

Torby na ramię

 

Torby na ramię z własnym nadrukiem

Dla jasności: chodzi o torbę, nie o ramię z nadrukiem. ;) Produkt, o którym mowa, popularnie zwany jest też messengerem czy torbą listonoszką. Zakładane na ramię torby są hitem ostatnich lat. Używane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn są wyrobem uniwersalnym. Noszone przez ramię torby z własnym nadrukiem to produkt tyleż promocyjny, co użytkowy. Posłuży do przenoszenia codziennych przedmiotów i promowania własnej firmy, klubu, idei. Umożliwiamy zamówienie własnych toreb z nadrukiem, o dowolnej grafice i kolorystyce. Nadruki wykonywane metodą sublimacji dają możliwości nadruku bez ograniczeń, co oznacza brak limitu kolorów, przejść cieniowanych i innych efektów.

Torby na ramię z nadrukiem – nie tylko dla sportowców

Torby na ramię z nadrukiem są niezwykle eleganckim rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i komfort w czasie podróży. Dowiedz się, gdzie znaleźć solidnie zaprojektowane torby z logo, napisem, herbem drużyny (klubu), by jeszcze bardziej podkreślić swoją indywidualność!

Torby męskie na ramię – zamów własny nadruk i wyróżnij się na tle innych

Profesjonalnie wykonane torby na ramię z nadrukiem polecane są wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym przywiązującym szczególną uwagę nie tylko do pojemności, ale także formy i wysokiej jakości wykonania. Każdemu sportowcowi zależy na tym, aby stosowana przez niego torba na ramię służyła mu przez lata i nie niszczyła się pod byle pretekstem. Kolorowe torby na ramię z nadrukiem własnoręcznie zaprojektowanym pozwolą na dyskretną reklamę klubu, z którym dana grupa sportowców jest na co dzień związana. Częsta widoczność logo klubu w przestrzeni publicznej sprawi, że oferta klubu sportowego cieszyć się będzie zwiększonym zainteresowaniem.

Torba na ramię z napisem – solidna jakość i wszechstronne zastosowanie

Każda torba na ramię z własnym nadrukiem w postaci napisu wykonywana jest z wysokiej jakości tkanin, dodatkowo poddawanych impregnacji, co zabezpiecza je przed zmiennymi czynnikami zewnętrznymi. Wszystkie kieszenie, w które wyposażone są torby na ramię, posiadają zamki błyskawiczne. Ogromną zaletą jest duży wybór kolorów tkanin do wykorzystania w projektach. Można bez problemu stworzyć swój własny, indywidualny projekt lub zestaw minimum 30 sztuk dla całej grupy sportowej.

Torba na ramię z logo i herbem drużyny – znak rozpoznawalności i spójności

Praktyczne torby na indywidualne zamówienie dzięki znakowi w postaci logo klubu sportowego nabywają dodatkowej elegancji. Każda torba sportowa z logo, należąca do danego członka drużyny staje się jego znakiem rozpoznawczym. Wizerunek całej grupy zawodników, niezależnie od reprezentowanej dyscypliny, zostaje ujednolicony. Ma to ogromne znaczenie we wszelkich działaniach reklamowych. Nie można pominąć także faktu, iż torby na ramię z nadrukiem posiadają liczne przegrody oraz kieszenie, w których każdy wymagający sportowiec zmieścić może wszystko, co w czasie wyjazdu na zawody będzie mu niezbędne. Pojemne torby męskie na ramię pozwalają w swoich przegrodach oddzielić odzież świeżą od tej zużytej i nieświeżej, zmieścić jedzenie na czas podróży oraz przedmioty typowo podręczne, do pielęgnacji i osobistej higieny.

Torba na ramię męska – nieograniczone możliwości eksploatacji

Lekkie i poręczne torby na ramię z nadrukiem przydać się mogą nie tylko osobom ściśle związanym ze środowiskiem sportowym. Szeroka funkcjonalność pozwala na wykorzystywanie ich w czasie dłuższych wycieczek, krótkich weekendów, służbowych delegacji czy też wakacyjnych wypadów. Bardzo modne w ostatnich czasach stało się organizowanie rozgrywek sportowych między różnymi firmami. To świetny pretekst do tego, by dane przedsiębiorstwo zadbało, aby do każdego reprezentanta trafiła torba na ramię z herbem drużyny. Zamiast inwestować w torby na ramię kiepskiej jakości – lepiej od razu postawić na rozwiązanie, które sprawdzi się przez wiele sezonów!

Torby na ramię z nadrukiem – tanie i mocne

Zamawiając torby na ramię z nadrukiem w większej ilości, dla całej grupy sportowej, znacznie oszczędzamy. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli zależy nam na przystępnej cenie, ale bez szkody dla jakości. Nowa torba na ramię z logo sprawdzi się tylko wtedy, gdy będzie dobrze wykonana, a za techniczną jakością zawsze kryją się dodatkowe i uzasadnione koszty. Nie ma większego sensu kupowanie tańszych odpowiedników toreb sportowych, jeśli w niedługim czasie nie będą się do niczego nadawały, a my pozostaniemy z poczuciem straconych pieniędzy. Jeśli torba na ramię z herbem drużyny została wykonana niedbale, znak ten w krótkim czasie przestanie przypominać coś, z czego do niedawna byliśmy dumni. W takiej torbie rozpruwają się obszycia, bledną kolory, a byle szarpnięcie osłabia moc paska. Wszystko to niekorzystnie wpłynąć może na wizerunek klubu. Dlatego inwestujmy w jakość od początku i bez żadnych półśrodków. To zawsze się zwraca!

Torby na ramię z nadrukiem – jako nagroda, prezent, forma podziękowania

Efektownie zaprojektowana torba na ramię z logo może stać się formą nagrody w rozgrywkach sportowych. Inwestorzy, przedsiębiorcy często wchodzący w rolę sponsorów różnych rozgrywek między drużynami mogą w ten sposób podkreślić znaczenie swojej marki dla rozwoju lokalnego sportu. Także reprezentacje firm, wystawiane do zmagań sportowych korzystają na tym zwyczaju. Elegancka torba na ramię z logo może być miłym upominkiem w ramach podziękowania dla sponsorów klubu za udaną współpracę. Wręczać ją można także jako nagrodę na konkursach przedmiotowych, olimpiadach, turniejach. Torby sportowe z nadrukiem dla najlepszych zawodników w ramach nagród sprawdzą się w każdej sytuacji, bez względu na charakter imprezy oraz rodzaj promowanej dyscypliny. Każdy wyjazd, dłuższa podróż dzięki nim staje się większą przyjemnością.