Koszty transportu na terenie Polski:

Produkt do 100 sztuk do 200 sztuk do 300 sztuk do 400 sztuk do 500 sztuk powyżej
Zapachy samochodowe
Frotki
Bandany
Podkładki pod szkło
Smycze
Mini koszulki
13,99 zł 27,98 zł 41,97 zł 55,97 zł 69,95 zł  do ustalenia
Szaliki
Czapki
Kapelusze
Poduszki
Koszulki
Polo
Proporczyki
Saszetki
Getry
Skarpety
Bidony
15,99 zł  31,98 zł 47,97 zł 63,96 zł 79,95 zł do ustalenia
Bluzy
Kubki
Poduszki stadionowe
Parasole
18,99 zł 37,98 zł 56,97 zł 75,96 zł 94,95 zł  do ustalenia

Koszty netto. Wysyłamy kurierem GLS, DPD lub Inpost. Wysyłka flag zależna od ich powierzchni.

Dostawa zagraniczna zależna od wagi. Wyceny kosztów zagranicznych na e-mail faneo@faneo.net

Preferencyjne koszty dostawy dla agencji reklamowych, sklepów oraz innych pośredników. Zobacz czas realizacji.

Dlaczego netto?

Ceny podawane na stronie są wyrażone w kwotach netto, tj. bez VAT. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy płatnikami podatku VAT. Wystawiane przez nas dokumenty sprzedaży (faktura/paragon), zawierają rozbicie na kwotę netto oraz kwotę VAT (tak jak większość faktur/paragonów, które otrzymujemy przy różnych zakupach). Podstawową stawką VAT w Polsce jest obecnie 23% i stawka ta dotyczy wszystkich produktów oferowanych przez nas. Zatem jeśli coś kosztuje 10 zł netto, należy doliczyć do tej ceny podatek VAT w wysokości 23%, aby uzyskać cenę brutto (z VAT). Przykład 10 x 1,23 = 12,30 zł.

VAT płacimy wszyscy, zarówno przy produkcji szalika na zamówienie jak przy zakupie komputera w sklepie (jest to widoczne na każdym paragonie, często jako PTU, czyli podatek od towarów i usług), natomiast dla firm będących płatnikiem VAT, podatek ten jest neutralny, podlegający odliczeniu, jest to więc kolejny powód, aby w kontaktach z przedsiębiorstwami, klubami i innymi organizacjami (a do takich podmiotów głównie kierujemy naszą ofertę) posługiwać się ceną netto. Oczywiście zamawiać u nas mogą również osoby prywatne, otrzymają one po prostu fakturę imienną (lub paragon na życzenie), gdzie również będzie widoczny podatek VAT.

Kto może nie płacić VAT? Podmiot z Unii Europejskiej, posiadający numer VAT UE, kiedy krajem dostawy naszej wysyłki z Polski jest państwo Unii Europejskiej inne niż Polska. Wtedy istnieje możliwość zastosowania stawki VAT 0% (tzw. wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów). To jeszcze jedna przyczyna podawania na stronie stawek netto.