Skarpetki z logo. Najważniejsze cechy skarpet:

– skarpety do sportu i na co dzień
– minimum logistyczne: 30 par
– skarpety ze wzmocnieniami
– wentylowane powierzchnie ułatwiające oddychanie skóry

Skarpety z logo

Ilość skarpet
Cena netto za parę
30+ 9,99 zł
50+ 9,49 zł
100+ 8,99 zł
200+ 8,75 zł
300+ 8,49 zł
500+ 8,25 zł
1000+ 7,99 zł

Zobacz koszty dostawy skarpet.

Skarpeta może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa skarpeta lewa inna od prawej, dopłata 10% ceny.

Rozmiary 31-34, 35-37, 38-41, 42-44, 45-46

Czas realizacji około 6-8 tygodni

Skład surowcowy: 80% bawełna, 15% elastan, 5% gumitex

Skarpety sportowe:

Skarpety sportowe z logo

Skarpety sportowe z logoSkarpety z logo

Skarpety sportowe z logo

Skarpety sportowe z logoSkarpety z własnym wzorem

Skarpetki sportowe z herbem

Skarpety sportowe z herbem

Skarpety sportowe z herbemSkarpety z logo na zamówienie

Skarpety z logo

Herb na skarpetach jest dziany (podobnie jak na szalikach), stąd wymaga pewnych uproszczeń (tak jak i na szalikach…), powyżej prezentujemy galerię wykonań, która pokazuje, że pewien kompromis między kształtem herbu na wydruku, a widokiem na skarpecie jest konieczny, natomiast dziany herb na skarpecie oddaje klimat zarówno samego znaku graficznego, jak i przede wszystkim skarpety.

Dla skomplikowanych logotypów możliwe jest wykonanie logo sublimowanego, wtedy fragment skarpety pod nadruk wykonany jest z materiału sztucznego:

Skarpety sportowe logo sublimowane

Skarpety sportowe z nadrukiem

Skarpetki z logo

Skarpety z własnym logo są chyba najmniej poważanym wśród najbardziej poważnych, czyli użytecznych i popularnych gadżetów promocyjnych. Wśród rozważanej szerokiej gamy produktów często skarpetki są pomijane jako te, których „nie widać”, a zatem jako wyroby będące nieskutecznym nośnikiem marki, idei, znaku. W zasadzie można uznać takie postawienie sprawy za logiczne. W końcu przy długich spodniach skarpet nie widać wcale, a przy krótkich, no cóż… kto spogląda tak nisko? :) Otóż ten, kto je zakłada…

Skarpetki z logotypem nie są bilboardem, ani planszą reklamową, to prawda. Jednak wyróżniają się wśród gadżetów autentyczną codziennością użycia. Użytkownik skarpety ma logo/herb/symbol cały czas na sobie. To nie jest czapka, którą się ubiera na wyjście i zdejmuje na wejście (albo w ogóle nie zakłada, w zależności od pogody). Skarpety są na stałe, na co dzień. Oczywiście, jednej pary skarpet nie da się nosić permanentnie, skarpetki trzeba prać, ale nawet dzięki temu cały czas krążą po gospodarstwie domowym. Nie są gadżetem „na mecz”, nie służą „na wydarzenie”, na chwilę, są z użytkownikiem cały czas. I jeżeli mowa o produkcie wysokiej jakości, a o takim właśnie mowa, posłużą na długi czas.

Ostatnim i najważniejszym argumentem przemawiającym za produkcją skarpet właśnie jest powszechność użycia. Wśród wielu produktów na naszej stronie większość z nich jest skierowana do pewnej grupy odbiorców. Część osób gra w piłkę, część kibicuje, część nosi odzież sportową, część kibicowską, część reklamową, część jeszcze inną. A skarpety… nosi każdy. Oczywiście nie każdy nosi skarpety sportowe, nie każdy kolorowe, ale tylko od Ciebie zależy jak funkcjonalne, jak przemyślane będą skarpety z własnym logo.

Zobacz również